Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SVD GBB Firmy WE-Tech; tunning


Recommended Posts

Witam,

Planuję kupić snajperkę, ostatnio jako dość "tanią" wyczaiłem tę: http://www.evike.com/products/39926/

(w porównaniu do G&G G960 za 450$ + 100$ za pocztę to tanio ;) )

Nie znam się za bardzo na tuningu, ale byłaby to moja dopiero pierwsza replika tego typu, jak to jest z tunningiem (Konwersją mancrafta)

Jak to byłoby właśnie z tym tunningiem ( bo ponoć trudno o części do gaziaków)

Jak by to wyszło cenowo z tunnigiem, i czy replika jest warta swej ceny bo z firmą WE-tech wcześniej nie miałem przyjemności.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

To chwila ty chcesz tunningowac SWD GBB czy SWD Springa-----> MC? Bo nie czaje.

 

Tunning gazówki GBB w tym wypadku to tylko bardzo dobra precka (czyli nie jakiś tam madbull (o ile jest do tej repliki przewidziany), tylko najlepiej PDI, zamiast gumki standardowej to flat hop, dodatkowo wykonanie dyszy high flow oraz zaworu w magu tez high flow

Link to post
Share on other sites

Policzyłeś sobie ile będą kosztować dodatkowe magazynki?

Sam nieraz zastanawiałem się nad tą repliką i zawsze kończyło się na wniosku: będzie szpan na respie a często będę tam zaglądał.

Nie ma co liczyć na przewagę nad elektrycznymi szturmówkami.

Link to post
Share on other sites

Policzyłeś sobie ile będą kosztować dodatkowe magazynki?

Sam nieraz zastanawiałem się nad tą repliką i zawsze kończyło się na wniosku: będzie szpan na respie a często będę tam zaglądał.

Nie ma co liczyć na przewagę nad elektrycznymi szturmówkami.

 

Nie liczę, na takową przewagę. Wiesz chciałbym ją kupić, bo mnie rajcuje ten GBB i svd, opinie są dobre więc czemu nie? A jak to mówią "musi być ten pierwszy raz" jeśli chodzi o tego typu replikę.

Myślałem o AIM topie bo tańsza, ale pełno złych opinii.

Magazynki do WE-Tech'a svd są za 45 $ za 1 a przy zamówieniu wezmę, 2, liczę się z tym, że nie bedę strzelał jak w Sniper Elite, ale rajcuje mnie takie campienie, i likwidowanie po cichu.

Myślę, o zakupie PDI 650mm 6,01 ale 800zł już przy takim nakładzie tj 2000 przy zamówieniu odpada, więc kupie na początek promka 6,03 650mm za ~350zł.

Boczniaka mam, jednego od paru lat dobrze mi służy nawet jak na gaziaka za 200zł.

Więc do lata powinienem wyrobić na + z upgradem. Myślałem o butli HP ale, to chyba nie dla mnie.

 

Po za tym, nie jestem typem cebuli liczącej na szpan (nic nie sugeruję bez obrazy). Bardziej liczy się dla MNIE samego efekt wizualny i dźwiękowy tej repliki. No cóż więcej mogę powiedzieć, po prostu mi się podoba. A, że mam rodzinę, w stanach nie będę musiał płacić 100 usd za wysyłkę do Europy, bo expres do Europy ~45 usd no i w ameryce musi poczta przez 2 stany przejechać więc pewnie koło 20 usd zaoszczędzone. :icon_smile:

Edited by KubuśPuchatek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...