Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Waskie, stonowane bojowki na miasto.


Recommended Posts

Witajcie!

Potrzebne mi sa w miare waskie spodnie. (jestm chudy i w kontraktowych wygladam jak w worku).

Przez pojecie waskie rozumiem rozmiar cos w stylu luznych jansow (nie chodzi mi o zadne jajognioty).

Musza byc one w miare stonowane, a juz najlepiej byc jednego koloru (zielone, czarne, szare itd).

Chcialbym w nich tylko chodzic.

Powiedzmy cos do kwoty 120 - 130 zl.

Znacie jakas firme warta uwagi? Jakie konkretne modele?

 

Co sadzicie o tych spodniach?

 

http://allegro.pl/spodnie-bojowki-acu-marpat-miltec-m-i5835301872.html

Link to post
Share on other sites

Nie są stonowane i są badziewne.

5.11, helikon ( utp ) i może black mountain ogarnij.

Wszystkie o 100 droższe, ale mają jakąś tam renomę.

 

Stonowanie moge pominac, jesli oczywiscie reszta cech bedzie spelniona - max kwoty NIE POMINE. .

To tak samo jakbym chcial kupic w miare sprawna corse, a ty bys mi golf 5 polecal... nie tedy droga...

Edited by krzynu
Link to post
Share on other sites

Workowate są "kontraktowe", czyli które? BDU amerykańskie? Zatem kopie ACU jakie pokazałeś, wcale nie będą węższe. A niestety większość dostępnych u nas spodni w tym przedziale cenowym to rozmaite kopie w kroju BDU/ACU.

Jak węższe, niskoprofilowe bojówki na miasto to jak Karczu pisze: UTP, Black Mountain...

Link to post
Share on other sites

Dzieki za szybka odpowiedz, twoj komentarz wniosl tak wiele do tematu, ze juz wiem jakie kupie spodnie.

 

Może i nie na temat, ale kolega zwraca uwagę na fakt iż niestosowanie się do regulaminu - w tym obowiązku poprawnej pisowni. W innym wypadku posty będą leciały do kosza, a przy notorycznym ignorowaniu próśb poleci czasowy ban :-)

Link to post
Share on other sites

Hmm... Wąskie, bojówkopodobne spodnie "tylko do chodzenia" w tej kwocie, na szczupłego gościa, w każdej galerii dostaniesz. Jeśli chcesz by coś były w stanie wytrzymać - masz odpowiedzi powyżej.

Karczu, wiesz może czy Currahee szyje ciuchy na wymiar?

Edited by Merrowing
Link to post
Share on other sites

Jaki wzrost?

Jeśli jesteś wysoki, to znalezienie wąskich spodni, możesz wsadzić między książki.

Jak jesteś niski, to szukaj po chińczykach, ale to będzie jakość w skali 1-10, na poziomie mocnej -3. Nie 3-.

Mam ponad 180 i jestem chudy. Myslalem, ze sie jednak uda cos lepszego niz chinskie dostac w tej cenie :/

 

 

Workowate są "kontraktowe", czyli które? BDU amerykańskie? Zatem kopie ACU jakie pokazałeś, wcale nie będą węższe. A niestety większość dostępnych u nas spodni w tym przedziale cenowym to rozmaite kopie w kroju BDU/ACU.

Jak węższe, niskoprofilowe bojówki na miasto to jak Karczu pisze: UTP, Black Mountain...

No te utp to sa fajne, ale ta cena... ehh..

 

 

Hmm... Wąskie, bojówkopodobne spodnie "tylko do chodzenia" w tej kwocie, na szczupłego gościa, w każdej galerii dostaniesz. Jeśli chcesz by coś były w stanie wytrzymać - masz odpowiedzi powyżej.

Karczu, wiesz może czy Currahee szyje ciuchy na wymiar?

To samo co do 1 cytatu.

 

Na innej stronce ktos mi odpisal, ze podobno niemieckie sa najwezsze (chodzi o kontrakty)?

Ma ziombel racje? :)

Edited by krzynu
Link to post
Share on other sites

Bardzo mi przykro, ale admin bezpodstawnie usuwa moje posty.

Regulamin nie nakazuje wstawiania polskich znakow...

 

Nawet ten temat juz byl poruszany:

http://forum.wmasg.p...luj-firefoxa-2/

 

Regdorn | Napisano 27 wrzesień 2007 - 07:51

 

  • avatar_bigger.jpeg
  • Admin
  • Postów: 2409
  • Dołączył: 09-maj 02
  • Miasto: Kraków

 

Żaden z modów, ani adminów polonistą nie jest. Polskie znaki, jeśli ktoś nie ma możliwości, to są tolerowane i nie to jest tu ścigane. Ty przychodzisz tu po poradę, a są ludzie, którzy muszą to czytać od deski do deski. Aż tyle wysiłku to nie zajmuje, żeby pisać czytelnie, a innym jest łatwiej. Uwaga na poziom naszego języka w Sieci jest co raz częściej zwracana, czego chociażby jest przykładem ostatnie dyktando GG. Pseudo języka, niechlujnie pisanego z błędami po prostu mamy dosyć. Idąc za Twoim tokiem rozumowania czasopisma, jak choćby Broń i Amunicja też mogą sobie darować poprawną polszczyznę, bo to nie zeszyty gramatyczne, a czysta wiedza o broni :F

 

 

Daj mi od razu bana czlowieku, przeciez ze mnie jest taki okropny czlowiek. Elo.

Edited by krzynu
Link to post
Share on other sites
Bardzo mi przykro, ale admin bezpodstawnie usuwa moje posty.

Regulamin nie nakazuje wstawiania polskich znakow...

 

Nawet ten temat juz byl poruszany:

http://forum.wmasg.pl/topic/29524-gnoja-cie-za-bledy-ortograficzne-zainstaluj-firefoxa-2/

 

Daj mi od razu bana czlowieku, przeciez ze mnie jest taki okropny czlowiek. Elo.

Wyjątek z Regulaminu- "Na forum piszemy poprawną polszczyzną". Wrzuciłbym dalszy ciąg, gdzie jest napisane co to dokładnie oznacza, ale TT nie umożliwia funkcji kopiowania fragmentów postów.

Link to post
Share on other sites

Oftopując , z wypowiedzi Rega nie wynika że można pisać niechlujnie. Poloniści są od tego by poprawiać błędy dzieci na lekcjach. Niektórym z nas chce się poprawiać, inni wywalają zawartość posta do kosza.

 

ctrl v

 

III. Wątki i ich treść

 

Pisz po polsku - na WMASG.pl obowiązują zasady polskiej pisowni, a zatem m.in. gramatyczne, ortograficzne, interpunkcji i stylistyczne. Nie uznajemy dysleksji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...