Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Facebook a sprzedaż ASG/broni palnej


Recommended Posts

Dziś fejsbuk usunął kilka giełd i grup związanych z ersoftem.

 

Piszę tutaj informację, gdyby do kogoś jeszcze nie dotarła:

 

istnieje tajna grupa, która ma być swoistym przetrwalnikiem dla tych, którzy chcą dalej sprzedawać swoje graty na FB.

 

link do grupy:

 

<ciach>

 

dołączajcie, dodawajcie znajomych. Nazwa jest w przygotowaniu - ankietą.

 

dziś również ją utajnię.

 

oczywiście jeżeli administracja ma coś przeciwko - proszę o usunięcie posta.

Dyskusja na temat może zostać, ale proszę jawnie nie promować tutaj bądź co bądź, ale konkurencyjnych do WMASG społeczności. wiciok

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu jest nowa wersja ogólnopolskiej giełdy ASG, najliczniejsza ze wszystkich. Najprawdopodobniej ludzie zostaną przy tej, lub tej w pierwszym poście. Pożyjemy, zobaczymy.

<ciach>

 

Nie ma sensu przerzucać się, co jest najliczniejsze, a co nie, bo idąc tym tropem, to np.

<ciach>

jest 7 razy większe.

 

podlinkowując grupę z głównego postu chodziło mi o to, by istniało miejsce, które nie zostanie usunięte w kolejnym rzucie banów automatu, gdyż nawet w opisie nie wspomina o ASG.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Polują tylko na grupy, czy stronka ekipy też jest zagrożona, bo nigdzie nie mogę doczytać konkretnego info? Nie handlujemy tam, ale to oczywiście strona o tematyce AS, więc według Rudego z Fejsa, promująca ludobójstwo xD

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Czyli póki nie sprzedaję, to nie mam się czego obawiać, czy to na grupie, czy na stronie? No i jak z umieszczaniem ogłoszenia z linkiem do zewnętrznego serwisu aukcyjnego? Dużo nieścisłości...

Czytam i wnioskuję, że nie wolno sprzedawać pełnych replik, za to szpej i repliki w częściach można bujać na luzie :hahaha:

Link to post
Share on other sites

No wg. mnie możesz wystawić przecież info o sprzedaży tutaj a na FB je tylko zalinkować, nie łamiesz wtedy regulaminu FB bo przecież nie handlujesz u nich tylko tutaj. Ja tak to widzę. Już nie wspomnę, że nie ma czegoś takiego jak "broń ASG", to jest oksymoron, w zasadzie źle przetłumaczona kalka z angielskiego.

Edited by Dziku888
Link to post
Share on other sites

Panowie, nie bardzo wiem gdzie taki temat mógłby powstać, więc się podłączę.

 

Nie macie wrażenia, że wmasgowa giełda jest strasznie przeładowana? Ogłoszenia w ciągu kilku godzin spadają o te kilka-kilkanaście stron i robi się straszny chaos. Mi osobiście ciężko się ją przegląda

 

Wydaje mi się, że niegłupią opcją byłoby to rozłożyć na kilka podkategorii. Co myślicie?

Link to post
Share on other sites

Szanowny kolego, wiem o możliwości filtrowania, zapewniam Cie ;) Nawet wiem gdzie ta opcja się znajduje!

 

Chodzi mi tu bardziej o formę przeglądania "a zobacze co jest, może natrafie na coś ciekawego" - po kilku dniach 'niesprawdzania' robi nam się nagle kilkadziesiąt stron, które mało kto już przegląda bo są za daleko. Łatwo coś przeoczyć. Moim skromnym zdanie, pogłówny podział na kilka kategorii nie byłby złym pomysłem - a przynajmniej może warto byłoby poddać dyskusji ;)

Link to post
Share on other sites

Mogłoby się wyświetlać więcej ogłoszeń na jednej stronie, albo lista mogłaby się doładowywać dalej podczas zbliżania się do końca (jak na FB lub u Krakmanów). Fajnie gdyby można było odfiltrować syfiaste ogłoszenia bez zdjęć, bo zazwyczaj bywają to pułapki.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem na razie to w tutejszym komisie wystarczyłoby wprowadzić możliwość wyszukiwania po tytule, a nie po całej treści. Jak szukam korpusu do AK i wpisuję "korpus AK", to nie powinny wyświetlać się ogłoszenia "na sprzedaż zdekompletowana M4. Replika ma pęknięty korpus. Pozbywam się jej, bo kupuję AK".

Link to post
Share on other sites

Całe życie w błędzie xD

Co do alternatyw, to czasami pojawiały się osoby z linkami do mini sklepików, które można było sobie robić. Z kategoriami i fajną czytelną listą. Tylko za nic nie pamiętam jaka była to domena. Ktoś, coś...?

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Dyskusja na temat może zostać, ale proszę jawnie nie promować tutaj bądź co bądź, ale konkurencyjnych do WMASG społeczności. wiciok

 

O kurcze, ja nie wiedziałem, że w naszym środowisku są jakieś konkurencyjne społeczności :D chyba za stary jestem, by się bawić w podziały wśród właścicieli zabawek na kulki...

Link to post
Share on other sites

Szczerze? Ja jestem z kolei za stary na pejsbukowe grupy. Wolę forum bo mam możliwość zweryfikowania kupującego chociażby poprzez staż i meteorytykę wypowiedzi. Pejsbukowe grupy to w większości poziom bliski dna, i nie mam tu na myśli tylko środowiska AS. To dobrze, że na wmasg nie można logować się przez FB bo sam fakt, że trzeba wykonać jakiś wysiłek związany z rejestracją i budowaniem profilu odstrasza "Januszy" giełd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...