Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukam taniej mikroprocesorowej ładowarki do LiPo.


Recommended Posts

Poszukuję taniej mikroprocesorowej ładowarki do akumulatora LiPo. Do mojej repliki (RK08s [boyi]) wybrałem baterię Lipo turnigy 7,4V 25C 1300mAh. Chce wydać jak najmniej więc przyszła mi na myśl LiPo GFC Energy, jednak gdyby trzeba było kupię Alphe Redox (do 100zł). Jednak tak jak piszę - chce wydać jak najmniej pieniędzy. Podzielcie się opiniami o tej GFC, lub zaproponujcie inną, która spełni moje oczekiwania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

White, jak się przeczyta instrukcję obsługi, to ekran potrafi powiedzieć bardzo dużo o kondycji naszego pakietu :icon_smile:

 

Ogólnie rzecz biorąc takie proste ładowarki są spoko... dopóki wszystko działa.

Bo jak przestaje działać, to zaczynamy się głowić, czy to wina baterii, czy to wina ładowarki...

Edited by hindus
Link to post
Share on other sites

No właśnie, przy kopiach Imaxa B6 który jest kopią Bantama 6, który jest kopią jakiejś innej kopii... można jednak mieć większa kontrolę nad ładowaniem. Nie jesteś ograniczony do jednej stałej wartości prądu ładowania, ani do jednego rodzaju pakietu i możesz też rozładować coś jeśli jest to konieczne.

A same Turnigy Accucel, Imaxy B6 i Redoxy Alpha czy Beta mają też sporo różnych wtyczek i kabli. Niestety nie wiem jak to jest z ich naprawą w razie awarii, narazie odpukać, mój redox bardzo mi się przydaje.

Wszystkie one są z grubsza na tym samym poziomie więc po prostu kup ten model, który jest najtańszy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...