Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

custom lunety i koli


Recommended Posts

Siema!

Ostatnio chciałem odkurzyć lunetę i okazało się że mam zerwany krzyż. A że luneta dość fajna postanowiłem naprawić...

Wiadomo że sam krzyża takiego jak jest w stocku nie zrobię nawet z suwmiarką w łapie... Trafiłem na fajne szkiełka do lunet z różnymi ciekawymi siatkami, tu daję przykładowy:

http://www.surplusshed.com/pages/item/m3169.html

Kosztuje to grosze a widok podnieca ;P

Ktoś wie gdzie w Cebulandii mogę coś takiego dorwać?

 

Druga sprawa to kolimator...

Jak ktoś zna budowę eotechów i innego patałaciajstwa jak np Aimpoint to wie że za wzór celownika odpowiada przesłona przez którą przebija się światło z diody.

Czy ktoś orientuje się czy można gdzieś dorwać kogoś kto na zamówienie dorobi mi taki pasztetnik:

http://obrazki.elektroda.pl/3690705600_1457989574.jpg

Chodzi mi tylko o wklejenie tego ustrojstwa odpowiadającego rzut kropki.

Dam projekt w jakimś jpg czy innym potrzebnym formacie - nie ma problemu,

Skoro standardowo włącznik w aimpoicie siadł i zerwały się kabelki to stwierdziłem że go zcustomizuję i zmienię celownik z kropki na penisa. Tylko wyobraźcie sobie celowanie fujarą i te kulki lecące po linii z fujary xD

Wiem, genialne. Teraz mnie pomóżcie jak znaleźć kogoś kto coś takiego tworzy.

 

Miniaturowa blaszka czy co to to jest a na niej musi być wydrapane (? - bo jak przejechałem śrubowkrętem to podziałało jak by się zdrapywała jakaś powłoka).

 

Ktoś ogarnia jak takie coś wykonać lub kto może wykonać ten kawałek blaszki?

Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz kogoś kto wygraweruje tu penisa, to zostaw kolimator bez opieki na kilka godzin pod dowolnym gimnazjum.

Tam jest masa tego typu rzemieślników :P

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...