Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dytac Combat Series M4A1 RASII 14.5inch vs Colt M4A1 Full Metal


Recommended Posts

Prosiłbym was o pomoc w doborze jednej z tych dwóch replik:

 

1. http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=128&p=2&id=4848

oraz

2. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_167&products_id=1920

 

Generalnie szukam czegoś z serii M4 w okolicach 1000zł.

Bardzo mało jest też informacji na forum o firmie "Dytac" więc miło by było gdyby ktoś się na jej temat wypowiedział.

 

Z góry bardzo dziękuję !

Link to post
Share on other sites

Tego dytac'a kupiłem z GF, zdenerwowały mnie luzy na korpusie i froncie - z nimi mozna sobie poradzić w dość prosty sposób, czego nikt nie pisze, klapka wyrzutnika łusek jest z abs'u i ma taka nadlewke specjalna ktora uniemożliwia jej zamkniecie. W gb nie patrzyłem, ale wyglądał naprawdę solidnie jeśli chodzi o szkielet. Osobiście nie spodziewałem się po dytac'u aż takich luzow a ta klapka wyrzutnia łusek przewazyla szale i następnego dnia z rana paczka wróciła do sklepu na zwrot.

 

O king armsie zapomnij, na zbrojowni nie ma ich juz masę czasu i raczej szybko nie będzie.

 

Z tych dwóch to dytac - bo king arms jest niedostępny :-P a na serio jeżeli nie przeszkadza Ci małą zabawa w niwelowanie luzów, i wymiana klapki wyrzutnika za 15 zl to ten dytac jest fajnie wykonany i naprawdę korpus jest wyższej jakości niż jakiś boyi czy cyma

 

Ale mysle, ze lepszym wyborem bedzie pewne Evolution Airsoft - masz tez na zbrojowni

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...