Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

czy ktoś mógłby mi polecić, naprawdę mocny silnik? Wymieniłem bardzo dużo rzeczy w moim sr-25

między innymi na sprężynę 600fps, poszerzona głowica i cylinder etc. Posiadam silnik turbo 3000, a z tego

co wiem, nie jest to byle jaki silnik, no ale w mojej opinii nie daje rady. Grzeje i zablokowuje po paru strzałach. Czy ktoś jest w stanie polecić mocniejszy silnik od powyższego??

Link to post
Share on other sites

To jest jeden z najmocniejszych silników w rozsądnej cenie. Za lepszy będziesz musiał zapłacić z 350 zł, Magnum coś tam ale według mnie nie warto. Jakie masz tam zębatki? Źle złożony albo za niskie przełożenie, ICS Turbo 3000 może uciągnąć i mocniejszą sprężynę na 32:1. Zmień baterie na bardzo wydajne 11,1V LiPo.

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites

Posiadam taką baterię, wytłumacz mi proszę o co chodzi z tymi zębatkami, na co powinienem zwrócić uwagę? Broń traci moc po przegrzaniu, a żeby było ciekawiej, całkiem niedawno miałem i chyba dalej mam taki problem, że replika przestaje działać poniżej 10*C

Edited by pro pan
Link to post
Share on other sites

Trochę zmienia się kierunek tego tematu, ale już to napiszę. Przed chwilą oddałem parę strzałów, karabin po ostatnim zacięciu po dłuższej przerwie działa ponownie, 2 pierwsze strzały lecą kulki, 5 kolejnych zupełnie pustych [kulki lecą jak odwrócę replikę] i kolejne strzały to znowu zacięcie, w co powinienem zainwestować? Jak nie silnik to co? Zębatki wymienić? Wcześniej dawało coś wyjęcie silnika i włożenie go jeszcze raz, ale teraz to replika zacięła się na amen.

Edited by pro pan
Link to post
Share on other sites

Pierwsza i najważniejsza rzecz kup DOBRE kulki. Dobre są G&G, Guardery, podobno Madbulle ale tutaj nie jestem pewny i ORYGINALNE Biovale ale o nie ostatnio co raz trudniej. Spróbuj na magazynku kolegi albo dokup jakiś ale z innej firmy. Wymień gumkę na polecaną, czarna Systema, zielony guarder czy tam G&G, whatever, to już mniejsza różnica. Aktualnie najbardziej polecana przez najbliższy sklep po prostu. Wymieniałeś zębatki? Wiem że jedna albo dwie są niestandardowe w gb V2 Long z SR25 także głowy nie dam jakie będą pasowały, wydaje mi się że SHS robi nadal porządne do V2 Long. Przełożenie to ile obrotów silnika jest potrzebnych na strzał, standardowo jest 18:1 do tej sprężyny najlepsze byłby zębatki helikalne 32:1 ale 31;30;29;28:1 też dadzą radę o ile gdziekolwiek takie znajdziesz. Przy takich zębatkach wymagany jest tłok ze zwężonymi, metalowymi zębami. Nie pamiętam tylko dokładnie czy do wszystkich czy tylko do 32:1.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o magazynek na pewno jest dobry bo jeszcze 24h temu nie było problemu. Pierwsze problemy zaczęły się pojawiać po wymianie sprężyny 600 fps [ nie działała poniżej tych 10 stopni] a od wczoraj jest tragedia z awaryjnością, bo uszczelniłem cylinder głowicą tłoka. [wcześniej była to zwykła, teraz o poszerzonej średnicy takiej jak cylinder] no i właśnie od tego momentu pojawiło się zacinanie na silniku. Mówisz zębatki 32:1? Nie będą one za słabe? Z tego co wiem one działają tylko ze sprężyną do M140.

 

Mimo wszystko wydaję mi się, że powinienem wtedy wymienić te zębatki, ale na jakieś wyjątkowo dobre, ponieważ ten turbo 3000 działa właśnie do 600 fps więc jest to ta ostatnia granica.

 

http://gunfire.pl/pr...atych-32-1.html

Edited by pro pan
Link to post
Share on other sites

100:300 to helikalne około 27:1. 32:1 nie mogą być za słabe i nie są do m140 bo to jedno z najwyższych dostępnych przełożeń. Używa się ich do sprężyn +m150. Ktoś produkuje jeszcze Ultimate Torque up czy coś w tym stylu, mają 40:1 ale nie słyszałem żeby ktokolwiek ich używał.

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites

Ahh kolejny raz wpadłem w pułapkę wielu podforów i tematów. Niby nigdzie się nie pomyliłem ale te zębatki nie będą chodziły w V2 Long, on ma którąś niestandardową.

 

Edit

Fałszywy alarm, już to napisałem we wcześniejszym poście. Uff.

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...