Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

A ja mam pytanie trochę związane z tematem Kamil. Od niego z rodziny to Politycy , Samorządowcy czy Adwokaci?? No bo tak Wojsko zarabia gówniane pieniądze, nie stać was i zazdrościcie. No i ostatnio wisienka na torcie- spieprzaj dziadu :icon_biggrin: Skądś mu się to bierze, że nie wspomnę o dziwnym sposobie osiągania zysku :icon_biggrin:

 

może tak być w koncu

 

"Spierdalaj pedale ze wsi Grud... ,gdybyś to zrobił to dzieki rodzinnym koneksjom w różnych środowiskach dojechałbym Cie jak zwykłego psa"

 

Patrząc po ostatnich wypowiedziach, przez to że koledzy postanowili nic z tematem nie robić, cwaniaczek obrósł w piórka i czuje się bezkarnie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szmerglu ban to akurat małe piwo. Co z tego że dostał bana, jeżeli sprawiedliwości nie stała się zadość? koleś powinien dostać kilka pism z policji, stawić się parę razy z rodzicami na policji to by go wtedy nauczyło że takie podejście do życia nie popłaca.

 

Obecnie nauczył się że można cwaniakować bo jest bezkarny. Złapaliście go za rękę, ale ją wyrwał, oddał zabrane cukierki i jeszcze wszystkich dookoła opluwa. Patologią w tym wypadku nie jest zachowanie oszukującego, ale zachowanie oszukanych

Link to post
Share on other sites

To o co tak wszyscy proszą czyli numer konta i nikt tego nie podał prócz innego tematu czyli numer konta: 80 1240 2614 1111 0010 5798 5908

Jeszcze raz, aby każdy widział: 80 1240 2614 1111 0010 5798 5908

Tutaj znowu numer konta, aby lepiej w google pozycjonowało 80124026141111001057985908

Oczywiście na kogo? "adrian *link usunięty* stargard szczecinski"

Chwalmy Pana! :icon_smile:

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Cos mi tu nie gra

 

"adrian *link usunięty* stargard szczecinski"

 

"I przynajmniej, niech ludzie z Rzeszowa potwierdzą, że ten nieudolny specjalista od multikont nie ma szans na strzelanie się w waszym środowisku, w tym życiu? "

Niech mnie ktoś w mordę strzeli jeżeli te dwa miasta nie leżą na dwóch przeciwległych krańcach Polski

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites
Cos mi tu nie gra

 

"adrian *link usunięty* stargard szczecinski"

 

"I przynajmniej, niech ludzie z Rzeszowa potwierdzą, że ten nieudolny specjalista od multikont nie ma szans na strzelanie się w waszym środowisku, w tym życiu? "

Niech mnie ktoś w mordę strzeli jeżeli te dwa miasta nie leżą na dwóch przeciwległych krańcach Polski

 

Chyba już nawet potwierdzono, że ten chodzący argument dla zwolenników aborcji do 18 roku życia, oprócz oszustwa, zaliczył jeszcze podszywanie się pod dane innej osoby.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Cos mi tu nie gra

 

"adrian *link usunięty* stargard szczecinski"

 

"I przynajmniej, niech ludzie z Rzeszowa potwierdzą, że ten nieudolny specjalista od multikont nie ma szans na strzelanie się w waszym środowisku, w tym życiu? "

Niech mnie ktoś w mordę strzeli jeżeli te dwa miasta nie leżą na dwóch przeciwległych krańcach Polski

Tak nie mam już szans na strzelanie w Rzeszowie. Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam sobie ten temat i aż teraz parskam śmiechem, jak co chwilę ten dzieciak zakłada nowe konto. Serio? Jak widzisz, że nikt Cię tu nie chce, to idź sobie i nie zawracaj ludziom dupy, nie rób z ludzi wała . Cieszy mnie fakt, że nie będziesz mógł już strzelać w swoim środowisku. :)

Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam sobie ten temat i aż teraz parskam śmiechem, jak co chwilę ten dzieciak zakłada nowe konto. Serio? Jak widzisz, że nikt Cię tu nie chce, to idź sobie i nie zawracaj ludziom dupy, nie rób z ludzi wała . Cieszy mnie fakt, że nie będziesz mógł już strzelać w swoim środowisku. :icon_smile:

 

W którym?

Szczecinskim, Wrocławskim czy Rzeszowskim? :D

Link to post
Share on other sites

Gadałem z jego bratem, jego Mamuśka napewno się dowie o tym.

Sprawa druga. Link do jego fb : *link usunięty*

Nie dajcie się szantażować że odda kasę jeśli nie pójdziecie z tym na Policje. Idźcie i dajcie mu nauczkę :icon_smile:

 

Macie.

Ale czy to jest prawdziwy profil...

 

Niby z Rzeszowa.

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Kurde kolo jest mistrzem. Tak namotał z multikontami że cięzko stwierdzić to jest kto

 

Adrian *link usunięty* z Rzeszowa to prawdopodobnie człowiek słup

 

A tym drobnym złodziejaszkiem jest Wojtek *link usunięty*

 

*link usunięty*

 

Niestety pousuwał wszystkie swoje airsoftowe zdjęcia.

 

Ale mamy jeszcze Google+

*link usunięty*

 

A tam jego podobiznę Airsoftową.

 

c76f4f8b2652.jpg

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...