Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trol3gs12/63amg/kendix/Krzyśio/TF50/draculdrugi/qwerty789/ entone1992/ixerius - Temat dla poszkodowanych


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Cześć wszystkim!

 

Tak jak się spodziewałem bytyś49,inek942 oraz gawron912 to ten sam użytkownik, który działa w taki sam sposób jak dobrze nam znany kolega z tego tematu. I dziwnym trafem oszust gawron912 pyta się w tym temacie czy coś ruszyło...

Przypadek??

 

Panowie wspomóżcie kolegę (i innych poszkodowanych) i podajcie mi dane personalne oszusta z tego tematu (imię, nazwisko, FB, itd.) najlepiej na PW żebym miał się do czego odnieść. Linki już niedostępne...

Myślę, że nasz oszust się niczego nie nauczył...

 

Pzdr, Korczu.

Edited by KorczO
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Witam!

Sprawa wraca- jakiś rok na wmasg krąży(ł) oszust, nabierał ludzi na zakup replik których nie posiadał- np cm.052, była raz wydmucha mini beryla. Po prostu kradnie zdjęcia i opisy starych aukcji z wmasg od różnych użytkowników. 

Jakie było moja zdziwienie kiedy w liście z prokuratury ujrzałem, że człowiek odpowiedzialny za oszukanie mnie rok temu (bodajże 400 zł) to Aleksander M. z Rzeszowa 

 

Jeśli ktoś w tym temacie siedzi dłużej to na pewno pamięta, że nasz oszust Krzyś ma brata o takim imieniu, oczywiście nazwisko się zgadza ;)

 

Powiem też, co moze troche ucieszy, że po ponad roku wreszcie się doigrał - 4 marca w Rzeszowie jest rozprawa, trzymajcie kciuki żeby poszła po naszej myśli.

Ciekaw jestem czy pierwsze sprawy oszustw z tego tematu to też  była jego sprawa czy faktycznie jego brata 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Również dostałem, nie 52 ale 102 osoby, niektore na prawie 2tys inne na 100zl -olx, wmasg, allegro. Dość dobrze na tym wyszedł i jak by jeszcze to potrwało z 2 msc... pełnoletność może inaczej by sie to skończyło no ale dają mu szanse na poprawę po tym jak przez rok wyłudził prawie 60k robiąc z tego stałe źródło dochodu :D tak czy inaczej, życzę mu powodzenia w dorosłym życiu :)

Edited by Lucky777
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...