Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie forumowicze!

 

Zainteresowałem się właśnie tą SPR'ką. Ale jako, że subforum dotyczy tuningu to i chciałbym się poradzić czy to posiadaczy, czy wyjadaczy co w niej na dzień dobry zmienić. Czego oczekuję od niej? Przede wszystkim zasięgu, mocy do 550FPS i przede wszystkim stabilności i tego, żeby po tuningu GB nie rozleciał się po 2k kulek :P Ale to G&G więc wymaga się jednak jakości. Dodatkowo pytanie czy idzie tam zamontować tłumik a do niego dać przedłużenie lufy?

 

Myślałem nad taką precką Systemy: http://gunfire.pl/product-pol-1152191031-Lufa-precyzyjna-6-04-mm-x-590mm-do-replik-typu-PSG1.html

 

Tylko właśnie czy nie będzie za długa nawet z tłumikiem? 509 ma w stocku.

 

Co do reszty części to nie wiem, liczę na waszą pomoc i rady, czy dobry wybór czy też nie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bez sensu. Różnica między precką Systemy a stockową "paraprecką" G&G jest znikoma. Jak już chcesz zmieniać to na PDI, EdGI, ew. promyka.

 

Do wymiany praktycznie wszystko w środku poza szkieletem i komorą + sorbo i mosfet.

Link to post
Share on other sites

Znaczy nawet zębatki? Silnik? Wdzięczny byłbym za opisanie wszystkiego i najlepiej podlinkowanie części. Zastanawiam się również nad MSR338 i włożenie doń mancrafta, tylko pytanie czy wpuszczają z mancraftem? Z tego co zauważyłem tworzy się jakaś chora paranoja co do MC czy nawet HP.

Edited by Kakashi123
Link to post
Share on other sites

Może jeszcze Ci to zmontować? Swoją drogą, jeżeli nie wiesz co tam wsadzić, to na pewno nie wiesz jak to poprawnie złożyć. A jeżeli złożysz niepoprawnie, to nie będzie tylu FPS ile trzeba i będą awarię.

 

Części, które GF opisuje jako wzmocnione są dobre do szturmu, ale nie do DMR. Proponuję SP150/160 Guardera, tłok czerwony ultimate HT lub promyk hard piston HT, BU Guardera/Systemy, sorbo 70, zębatki ITU Guardera lub jak dorwiesz to ITU Promyka, możesz zaryzykować 32:1 od SHS, silnik to wśród dostępnych obecnie SHS HT, JBU HT lub ST. Do tego jakiś mocny mosfet, ja bym brał bez AB aby ograniczyć ryzyko awarii przy gęstym strzelaniu na semi.

 

Tylko nie wpadnij na to, aby jednak kupić coś tańszego, skoro i tak musisz wymieniać bebechy w środku. W komisie i na allegro jest pełno "snajperek" i "DMRek" zrobionych na bazie chińczyków. Za jakiegoś powodu właściciele się ich pozbywają :)

Link to post
Share on other sites

Panie stopo, nie mam zamiaru tego sam montować, byłem może na 7 strzelankach, więc jestem raczej z tych bardziej zielonych. Wiem co nie co o chińczykach, dlatego lepiej od razu zainwestować niż potem dokładać dwa razy tyle w naprawy :) Pewnie w przyszłości i tak konwersja pod HP. Aby wytrzymało rok. W każdym razie dzięki za rady. Do tego batka LiPo 11,1v 00mAh Redox da radę i raczej nie muszę inwestować w nową? Jedynie ładowarkę kupię redox alpha v2 i wszystko. A co do mosfetu to lepiej brać lutowany czy na wtyki?

Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować... Co do BoreUp pasuje zestaw: głowica, dysza, cylinder, głowica cylindra, do normalnego m4 czyli v2? Pytam bo na specshopie rozdzielili to z M16.

 

Dodatkowo czerwony tłok jest dedykowany do M150, więc jak wrzucimy tam 160 da radę? http://www.specshop....f_Teeth_-_JA-98

 

Tłok od ultimate znalazłem jedynie Full Teath, więc muszę poszperać jeszcze w innych sklepach.

Edited by Kakashi123
Link to post
Share on other sites

Panie stopo

 

Piszę do Ciebie formami grzecznościowymi, oczekuję wzajemności.

 

Wiem co nie co o chińczykach, dlatego lepiej od razu zainwestować niż potem dokładać dwa razy tyle w naprawy :icon_smile:

 

Słusznie!

 

 

Pewnie w przyszłości i tak konwersja pod HP.

 

Nie ma sensu płacić kupy kasy za silnik i kalibrację, a w zamian dostać kabel wystąjący z repliki. Na podanych przeze mnie częściach (poza SHS) dobrze złożona replika nawet na SP160 długo będzie bezawaryjna.

 

 

Do tego batka LiPo 11,1v 00mAh Redox da radę i raczej nie muszę inwestować w nową?

 

Na krótką weekendową strzelankę starczy, na coś więcej zdecydowanie nie.

 

A co do mosfetu to lepiej brać lutowany czy na wtyki?

 

Mi dwie repliki z SP170 w środku śmigają od wielu tysięcy kulek na domowej roboty mosfecie opartym o IRF1405 i dwóch rezystorach. Schemat znajdziesz wpisując w Google Images "AEG mosfet".

 

 

Nie mogę edytować... Co do BoreUp pasuje zestaw: głowica, dysza, cylinder, głowica cylindra, do normalnego m4 czyli v2? Pytam bo na specshopie rozdzielili to z M16.

 

Dodatkowo czerwony tłok jest dedykowany do M150, więc jak wrzucimy tam 160 da radę? http://www.specshop....f_Teeth_-_JA-98

 

Tłok od ultimate znalazłem jedynie Full Teath, więc muszę poszperać jeszcze w innych sklepach.

 

Tak jak pisze AnR, zmierz dyszę po zakupie i dobierz właściwy zestaw na tej podstawie. Ten tłok to nie jest czerwony Ultimate.

Edited by Stopa
Link to post
Share on other sites

 

Tak jak pisze AnR, zmierz dyszę po zakupie i dobierz właściwy zestaw na tej podstawie. Ten tłok to nie jest czerwony Ultimate.

 

Oboje nie skumaliście. ;)

 

http://www.airsoftgi.com/images/GGsr25hopupB.jpg

 

Komora do SR25 G&G, dysza jest też odpowiednio długa. Nie znajdziesz pasujących zestawów BU. Kiedyś się to bawiłem, z tego co pamiętam o dziwo, stockowa dysza weszła na zestaw BU Guardera bez przeróbek i działała. Gwarancji na to nie daję, to było strasznie dawno.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...