Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prośba o doradztwo [SPR]


Recommended Posts

Witam, chciałbym was drodzy forumowicze zapytać o to jaką SPR'kę najlepiej zakupić.

Oczywiście mowa o firmówkach, a nie replikach pokroju PJ. Na czym mi zależy? Na tym,

aby jak najmniejszym kosztem zrobić z niej jak najlepszy karabin wyborowy.

 

Aktualnie mój wybór pada na:

 

 

Czy jest to dobry wybór? Ponadto chciałbym aby cena możliwie zamykała się w 1700 zł.

 

Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to może być coś innego ale nadal DMR to polecam M14 od G&G, praktycznie nierozrywalny szkielet. Jak koniecznie chcesz SPR to możesz spróbować długiego Krytaca, nie ma jeszcze aż tak dużo tych replik na polach bitew ale jak na razie same pozytywne oceny. Sam zastanawiam się nad budową DMR na bazie Krytaca.

Link to post
Share on other sites

Tak, wykonanie elementów zewnętrznych, ogólne spasowanie. Czasami komora hopup. Resztę wymieniasz i tak i tak. Są wyjątki jak na przykład silnik ICS Turbo 3000 czy komory w TM. Lufa i znaczna część wnętrza GB idzie do wymiany, mblock, często komora i/lub silnik nawet w markowych replikach.

Link to post
Share on other sites

Weź pod uwagę że branie repliki pokroju PJ może skończyć się tak że cała się rozklekocze. I wtedy nie dość że będzie brzydka i będzie miała luzy, to może to wpłynąć na osiągi. I nie jest to gdybanie, bo niejedną rozklekotaną pejotkę widziałem.

Link to post
Share on other sites
...w tuning będzie musiał wpakować tyle co w PJ...

To sama radość móc co miesiąc dokupic to i owo, zainstalować, uszczelnić, dostać wk... wnerwa, popisać na forum i znów w pełni wiary usiaść do upgrade'u repliki. Gdyby wszystko było od razu za 500 zł, to dziś pewnie strzelalibyśmy się ostrą, bo każdy miałby DMR'a z super zasięgiem na polu walki. A tak, zawsze fajnie wpaść na strzelankę i sprawdzić ze znajomymi (lub obcymi), jaki w polu sprawyje się postęp w naszej robocie a jak u nich.

Link to post
Share on other sites

No dokładnie... Kiedyś może jakieś HP(nie ukrywam bardzo kręci mnie to rozwiązanie - a może stanieje :D).

 

Czyli rozumiem, że jak wybiorę: http://gunfire.pl/product-pol-1152198744-Replika-karabinu-wyborowego-GR25-SPR.html

Również nie będzie zbytniej różnicy? Nie ukrywam SPR od G&G po prostu bardziej mi się podoba. Miał ktoś? Spasowanie podobne, czy jednak zewnętrznie GP lepiej wypadnie?

 

No i dziękuję za "pomocność". Miło podyskutować z maniakami!

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Pamiętajmy, żeby zrobić replikę z Gearboxem V.2 która strzela daleko i celnie trzeba wymienić masę części a przy większej mocy wszystko się rozpada w zastraszającym tempie i nie minie nas wymiana szkieletu gearboxa czy zębatek. Sama lufa Prometheus kosztuje teraz około 350pln, do tego szkielet, zębatki, często silnik, komora HU i zawsze jeszcze coś wyskoczy.

Reasumując, bardziej opłacalne jest kupienie samej wydmuszki i budowanie na tej bazie niż wyrzucenie do kosza bebechów z repliki nowej repliki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...