Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komora Element Accurate czerwona


Recommended Posts

Witam, w stockowej komorze pogubiłem niektóre elementy i musiałem kupić nową. Wypadło na elementa.

Zamontowałem, lufa z gumką weszła ciasno, nie dało się dodatkowo założyć teflonu, w stockowej komorze bez problemu. Niby wszystko cacy. Niestety podkręca za mocno nawet na 0 ustawieniu...

Gumka to zielona g&g, dystanser był razem z nią. Co zrobić? pewnie trzeba przyciąć dystanser... tylko jak to zrobić?

Myślę, że może zrobię pseudo flat hop, wytnę z dystansera tylko kawałek, tyle tylko żeby siedział w komorze, do tego kawałka dokleję jakiś cienki prostokąt plastiku, który będzie naciskał na gumkę.

Coś w stylu http://www.scopeandlaser.com/files/mid/17161_0.jpg

 

Replika EA EH01AR - chociaż już mało ze stocku zostało:)

Link to post
Share on other sites

Pozostaje ci tylko pokombinować z grubością dystansera by osiągnąć najlepszy wynik.

Mam tą samą gumę i też mi zeszło trochę czasu na dostrajaniu. Jednak teraz efekt jest super.

Niestety nie pamiętam co ja tam za dystanser wsadziłem, chyba sam go z czegoś zrobiłem.

Ogólnie celuj w taki dystanser, który na 100% posyła kulki w niebo ale do poprawnego działania wymaga przynajmniej 50% siły docisku. Wtedy masz regulacje i pod ciężkie i pod lekkie kulki. To oznacza oczywiście dużo dłubania, prób i błędów oraz pomiarów odległości. Przydaje się na lunetka by dokładnie obserwować jak reagują kulki na regulacje hopka.

Link to post
Share on other sites

Do 430 fps używałbym 0.28g.

Dokładnie jak Kolega pisze- mam tyle w swojej emce i jakież było moje zdziwienie gdy na kulkach 0,28 replika strzela dalej, a zielona G&G (w połączeniu z klasyczną komorą Elementa) podkręca je lepiej- lepiej niż kulki 0,25. Co ciekawe, mam włożony dystanser dołączony do gumki i nie mam działa orbitalnego przy ustawieniu hopa na "0".

Edited by JolietJake
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...