Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rekonstrukcja.pl- pytanie


Recommended Posts

Hej,

od jakiegoś czasu próbuję się skontaktować z tym sklepem, niestety bezskutecznie. Raz odebrała jakaś babka i powiedziała, że kolega odpisze na maila. Dalej cisza. Czy ktoś coś ostatnio próbował tam kupować? Czy jest jakiś ludzki sposób na skontaktowanie się z nimi? Za wszelkie rady z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Przymierzałem się do nich w 2014 i ponownie w zeszłym roku- za każdym razem chałupnictwo usługi wybiło mnie z rytmu i ostatecznie nie zaryzykowałem. Chyba prościej już z Ebaya. A co konkretnie Cię interesuje, bo pewnie jest to jeszcze gdzieś indziej ;)

Link to post
Share on other sites

Hej,

od jakiegoś czasu próbuję się skontaktować z tym sklepem, niestety bezskutecznie. Raz odebrała jakaś babka i powiedziała, że kolega odpisze na maila. Dalej cisza. Czy ktoś coś ostatnio próbował tam kupować? Czy jest jakiś ludzki sposób na skontaktowanie się z nimi? Za wszelkie rady z góry dzięki.

 

Jeżeli chodzi o kuraki, to zobacz, czy nie ma ich Nestof, bo zamierzam tam Karolinie brać pasek, szelki i musette, a sobie szewrony pfc :)

Link to post
Share on other sites

Przez lata tam kupowałem, ale ostatnio kontakt był bardzo utrudniony - zero odzewu na telefon i tylko raz odpowiedź przez ich konto na Allezło:brakujący towar w paczce miał być wykonany(na wyżej w/w portalu aukcyjnym też niby dostępny od ręki czyli "Kup teraz") i wysłany w ciągu tygodnia, a przyszedł po dwóch miechach.

Mimo to nadal polecam ich obszycia - nawet za granicą nie robią lepszych szewronów

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem replikę niemieckich troków parcianych. Mail sklepowy nie działał, dopiero przez Allegro udało mi się skontaktować. Sama realizacja zamówienia trwała chyba z miesiąc bez żadnych informacji o powodzie opóźnienia. Szczerze to wątpiłem, że w ogóle dostanę przesyłkę. Po około trzech tygodniach czekania, napisałem mail (mail sklepowy ożył) z pytaniem "wtf?!", 4 dni później przesyłka dotarła.

Kontakt i czas realizacji zamówienia - padaka.

Jeśli już coś zamawiać z tego sklepu to lepiej przez Allegro - poprosić o wystawienie aukcji.

Edited by wania56
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...