Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KWA Słabo kręci kulki


Recommended Posts

Witam,

Posiadam m4 do kwa z zamontowaną lufa 509mm, po tym jak starła mi sie stockowa gumka wymieniłem ją na zieloną G&G niestety kulki kręcą się dość słabo, opadają już po około 25m, jak za mocno podkręcę hopka to w ogóle blokują się w komorze.

Co może być winą takiego zasięgu, jakaś nieszczelność?

Link to post
Share on other sites

Założyć dobrze zielonego G&G do tej komory to nieco wyższa szkoła jazdy. Gumkę trzeba nie dość że przyciąć (skrócić) to jeszcze gumka do komory wchodzi na styk (komora ciasna, gumka gruba) i łatwo tam coś źle ułożyć albo podwinąć. Ja ostatnio rozłożyłem swoją komorę (lufa stock+zielona GG) to nie mogłem gumki wyciągnąć z komory, tak się skubana zapiekła i przylepiła, pozostało ją porwać i wydłubać, a założyć nową. Trzecia sprawa jest taka że te repliki fabrycznie są smarowane bardzo szczodrze i często rzygają smarem z dyszy (zwłaszcza kiedy temperatura jest wysoka i smar robi się bardziej płynny) na gumkę HU, ergo podkręcanie robi się nędzne, natomiast kulki nie powinny się wtedy blokować w komorze, obstawiam więc że problem leży w złym założeniu gumki HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...