Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[EA] Lone Star Border Patrol SBR - problemy techniczne


Recommended Posts

to jeszcze co innego, w tej ładowarce która ty masz ładujesz baterię przez tzn wtyczkę balancera, taka mała biała. I ją wpinasz własnie tam gdzie masz tych 5 białych gniazd. Oprócz tego główne ładowanie odbywa się przez tą wtyczkę która podpinasz replikę, a na tym zdjęciu te gniazda masz po lewej stronie, niebieskie i czerwone.

A co do batki to mogę z czystym sumieniem polecić Turingy.

Edited by Ayyon
Link to post
Share on other sites

to jeszcze co innego, w tej ładowarce która ty masz ładujesz baterię przez tzn wtyczkę balancera, taka mała biała. I ją wpinasz własnie tam gdzie masz tych 5 białych gniazd. Oprócz tego główne ładowanie odbywa się przez tą wtyczkę która podpinasz replikę, a na tym zdjęciu te gniazda masz po lewej stronie, niebieskie i czerwone.

A co do batki to mogę z czystym sumieniem polecić Turingy.

 

A widzisz, i wielkie dzięki bo tego to absolutnie nie wiedziałem :) Sądziłem że ładuje tylko tym jednym wejściem :) Masz browara jak bym Cię kiedyś spotkał na grach :P

Link to post
Share on other sites

Ładowarka Redoxa jest ok, chociaż moja ostatnio odmówiła posłuszeństwa błędem "Break down" :). Odesłałem na gwarancję i dostałem nowy egzemplarz. Przy okazji gorąco polecam sklep modele-centrum :)

 

Co do midów - mam taką samą replikę co Ty i strzela jak marzenie na midach od Boyi ( http://www.taiwangun.com/magazynki-aeg-mid-cap-2/magazynek-mid-cap-na-130-kulek-do-serii-m4-boyi ) i Cymy. Mam 3 sztuki od Boyi i 1 sztukę od Cymy, z żadnym jeszcze nie miałem problemu. Przemieliłem na nich jakieś 10 tysięcy kulek (G&G, Specna, Rocketsy).

Link to post
Share on other sites

Ładowarka Redoxa jest ok, chociaż moja ostatnio odmówiła posłuszeństwa błędem "Break down" :icon_smile:. Odesłałem na gwarancję i dostałem nowy egzemplarz. Przy okazji gorąco polecam sklep modele-centrum :icon_smile:

 

Co do midów - mam taką samą replikę co Ty i strzela jak marzenie na midach od Boyi ( http://www.taiwangun...o-serii-m4-boyi ) i Cymy. Mam 3 sztuki od Boyi i 1 sztukę od Cymy, z żadnym jeszcze nie miałem problemu. Przemieliłem na nich jakieś 10 tysięcy kulek (G&G, Specna, Rocketsy).

 

Replika wróciła z serwisu, cudo malina normalnie :icon_razz: Butelka szklana na 20-30m. dostała wycisk, dalej nie mogłem bo wiatr duży a i tło miałem dość jasne więc trudno było wyłapać gdzie kule lecą :icon_smile:

 

Magi od Boyi kręcą pięknie choć ja akurat mam 3 low -capy, muszę kupić z 2-3 mid capy żeby mieć już komplet na całą grę :icon_razz:

 

Ogólnie lukałem za krótką taką na CBQ w budynkach by się nie martwić i znalazłem coś takiego:

 

https://www.militari...16732_p5836.xml

 

Tylko to ma kopa okropnego, co plecicie do 350 fps maks ? Przyznam że podobają mi sie glocki i colty, więc coś z tych rodzajów.

Koniecznie Blow Back bo to zero frajdy jak tego krótka nie ma :icon_smile:

Kwotowo niestety skromnie bo fundusz mi już żona zmniejsza :icon_razz:

Szczerze poluje na jakąś okazję i ten co wyżej z kaburą 7 sztukami CO2 i w ładnym stanie wizualnym używaną znalazłem za 250 zł.

Tylko ta moc, nikt mnie na cbq nie wpuści z tym :icon_razz:

 

Ps. Serwisant z zbrojowni.com.pl to dla mnie mistrzu, tak ustawił replikę że aż żal jak się coś rozreguluje :P

Wilkie podziękowania napewno wyślę na maila i pochwale gdzie się da sklep :)

Co było zrobione: zeszlifowana lekko komora (teraz nie pamiętam która dokładnie) i nastawiony Hop UP, kulki wchodzą ładnie nie wcinają się, pięknie śmiga, dzisiaj raz mi się zacieło ale auto i na semi i po problemie, raz na 400-500 kulek :) Coś pięknego :) Sama emka jest cudnie wykonana, tylko celowniki mechaniczne za cholerę pod moją głowę nie pasują :) nie mogę się do niej złożyć dobrze. Muszę zamontować sobie jakąś lunetkę bo przyznam że będę potrzebował do obserwacji terenu oraz celniejszych, dalszych strzałów :)

Edited by Prezi2907
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nie stukając nowego tematu, dopiszę się do własnego.

Na najbliższe pół roku planuje zakup całego zestawu do tuningu.

Wybrane przeze mnie elementy podaje pod linkiem:

https://docs.google....dit?usp=sharing

Jestem ciekaw waszych opinii, wybierałem z wysokiej półki bo przyznam że chce sprzęt, który się nie rozwali przy mocnym użytkowaniu i ewentualnie kiedy będę zwiększał ROF troszkę.

Pierwsze 2 punkty kupuje teraz, pozostałe będę kupował stopniowo z każdej wypłaty troszkę :icon_smile: Najgorszy szkielet, który kosztuje aż 660 zł :icon_smile:

I tutaj kieruje do Was moje pytania:

1. Czy nie przesadzam jeżeli chodzi o jakość części, czy może są tańsze odpowiedniki o zbliżonych parametrach?

2. Czy z jakością lub mocą pewnych rzeczy nie przesadziłem?

3. Może części wybrane to mocny nadmiar i szkoda przepłacać :icon_smile: (przyznam że końcowo ma być sprężyna 170 i zwiększony ROF - nie koniecznie dużo, byle troszkę go zwiększyć)

4. Jaki mosfer polecicie, nie musi to być nie wiadomo co, byle chroniło cały układ?

5. Jaka bateria do tego silnika i tej sprężyny ?

 

Robię sobie karabin parasniperski, aby mieć coś na muckę i na gre statyczną spokojną :icon_smile:

 

Jak wymienię sprężynę i bebechy to automatycznie kupuję krótką bo nie chciałbym kogoś z 15m z tego trafić :icon_smile:

Edited by Prezi2907
Link to post
Share on other sites

Proszę o usunięcie poprzedniego posta.

 

 

Ale rakowa jest cena tego szkieletu, który wybrałeś. AA ma Retro Arms za 490zł :icon_lol: Do tego wziąłbym ten silnik. Co do komory, to poszukałbym prowina, imo najlepsza komora na świecie (około 120zł). W szkielecie RA masz już prowadnicę, więc można odłożyć jej kupno na nigdy :teeth:.

 

Odnośnie zestawu cylindra i głowic:

-Core - aluminiowa głowica cylindra v.2

-Action - aluminiowa głowica tłoka

 

Imo cylinder może zostać stockowy, a dyszę dobrałbym indywidualnie.

 

Do zębatek nic nie mam, trzeba je tylko dobrze wypodkładkować.

 

Sprężyna to takie M165, więc blisko M170, myślę, że starczy.

 

Dobrze by było pamiętać o tłoku, który musi być połówkowy - WRZUCĘ PÓŹNIEJ.

 

Akumulator oczywiście 11.1v, a mosfet kupiłbym od użytkownika tego forum, Relativy.

 

Dodatkowo można się pokusić o speed trigger od Retro Arms.

 

Jak chcesz mieć tyle FPSów, to zablokowałbym na Twoim miejscu tryb auto, bo nie sądzę, że wpuszczą Cię z nim na strzelankę. Do tego najlepiej wziąć przerywacz CNC od Retro Arms.

 

Na koniec pamiętaj, że w gunfire masz kod na -5% do zamówienia, a jeżeli to będzie Twoje pierwsze zamówienie na airsoftarmory, to również przysługuje Ci -5% :)

Link to post
Share on other sites

Fajnie, już koszty spadły o pare stówek :P Dzięki wielkie.

Właśnie o to mi chodziło by nie wydawać w błoto kasy :)

Co do trybu auto to i tak go prawie nie używam, nie bawi mnie walenie seriami jak wariat w kogoś, jak niektórzy mają w nawyku z 15m. :)

Zaktualizowałem listę :) Można podejrzeć, jak by były jakieś uwagi to proszę w dalszym ciągu o info :)

Link to post
Share on other sites

Tak idąc w smarowania itd. To jakie środki do konserwacji i składania ? Ciekaw jestem czy gdzieś znajdę opis/film z tym jak to posmarować wszystko i zabezpieczyć odpowiednio by nic się nie ścierało, zgrzewało i zapiekało. :) Na co zwracać uwagę przy składaniu itd. Przyznam że wolę sam siedzieć z tym 7-14 dni po południami ale sam wszystko złożyć bo jednak satysfakcja i znanie swojego sprzętu to dla mnie ogromna frajda :) Jedynie z mosfetem pomocy będę szukał u kolegi z pracy bo jest bardzo dobry z elektroniki, lutowań układów scalonych itd to mi ogarnie to. Kable przy takim silniku, baterii itd o jakim przekroju brać? Nie mówię o kablu z okładziną tylko o samym przewodzie bo ogólnie nie chce by mi się one przegrzewały. Pojemnościowow muszę baterię 3600 kupić albo coś na tym poziomie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Powyższe pytanie to gmiot i nie powinno się pojawić ale... Pojawia mi się nowy komplet pytań na potrzeby przyszłego tuningu :)

1. Kupując promyka:

https://jarmix-militaria.pl/lufy-precyzyjne/prometheus-lufa-precyzyjna-eg-420mm?from=listing&campaign-id=14

lub

https://jarmix-militaria.pl/lufy-precyzyjne/prometheus-lay-lax-lufa-precyzyjna-eg-363mm-6-03mm?from=listing&campaign-id=14

 

- wiem wiem... Miałbyć KM Head ale ... Jakoś wszyscy wychwalają te promyki że aż mnie korci... :)

Czy będzie ona odpowiednia do komory hop up ProWin do M4?

2. Czy ten silnik:

http://gunfire.pl/product-pol-1152209297-Silnik-Tornado-F1-High-Torque-gen-2-dlugi.html

z tymi zębatkami:

http://gunfire.pl/product-pol-1152195481-Zestaw-wzmocnionych-zebatek-100-300.html

Przy oczywiście dobrym podkładkowaniu będzie działać cicho? W sensie nie bedzie sprawiał ten zestaw wrażenia pracy bardzo głośnej, czy może poleciacie jakiś inny zestaw silnika/zębatek?

Praca będzie na batce 11V minimum bo sprężyna jak wspomniałem będzie dość mocna, obecnie 160 później 170.

 

Dodam że ROF nie ma dla mnie większego znaczenia, byle JAK najmocniej wygłuszyć całość.

 

3. Szukam tłumików dźwięku od SIlesia Factory bo ponoć zarąbiście wygłuszają (może bardziej zmieniają ton dźwięku na trudniejszy do zlokalizowania) niż markowe odpowiedniki zza granicy. Problem w tym że na ich stronie brak info i allegro/olx/wójek google, nie daje mi żadnych interesujących mnie wyników. Czy ktoś wie czy oni nadal się tym zajmują i jak znaleźć taki tłumik pod M4 ?

 

4. Czy mój zestaw prócz wyżej wymienionych pytań, powinien posiadać inną konfigurację aby zachować cichszą pracę układu?

 

Ps. Grać będę głównie na singlu, ale chce by części były wytrzymały jak by,m miał grać dużo również na auto :) Chodzi o to by pracowały na dużym zapasie wytrzymałości/mocy :)

Link to post
Share on other sites

Wow...:P Kabelek ładny... A co do tłumików dźwięku to wiesz może coś? Jednak ten dźwięk wywalanego powietrza już teraz jest dość mocny a co dopiero przy springu 170 :P

Muszę uderzyć na forum lokalne i poszukać dodatkowego serwisanta bo wakacje i nie wiem kto będzie miał nerwa na składanie wszystkiego, chociaż z doświadczenia wiem że pewnie obcykana osoba poskłada to w 3-4h.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...