Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Komora CNC do G36 Ares


Recommended Posts

Witajcie.

 

Szukam na forum od dwóch dni i niestety nie doszukałem się jednoznacznej odpowiedzi (doszukałem się niestety tylko sprzecznych albo niepełnych) .

 

Żeby w jakikolwiek sposób ogarnąć temat postanowiłem założyć odrębny temat.

 

Chciałbym wymienić komorę w moim Aresie na coś metalowego i szukam informacji jaka komora będzie pasować bez większego kombinowania. Do wyboru mam to co jest aktualnie na rynku:

 

-shs/pps ->na forum jest informacja ,że zarówno pasują jak i nie pasują :).Pytanie do użytkowników "którym pasują" na jakiej dyszy ? :)

-ProWin - podobno trzeba wymienić dyszę na 25,25 (standard JG) -proszę o potwierdzenie

 

Na anglojęzycznych forach znalazłem też sprzeczne informacje o komorze Lonex - jedni mówią ,że pasują inni ,że ma problemy ze szczelnością.

 

Jest również dostępna na zachodzie komora Wii Tech i na stronie producenta jest opisana jako pasująca do G36 Ares ,ale żadnych opinii nie znalazłem.

 

Proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Ja z komorą PPS miałem problemy w dwóch różnych gietach aresa i giecie jg. Na komorze ProWin, gumce madbulla, dyszy ProTech 25,25mm ~430 fps na m120 shs (cylinder lonex do mp5, lufa 247mm pps). Bez żadnych teflon fixów i tym podobnych. Jednak ja w mojej giecie mam standardowy GB v.3.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...