Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SR25 A&K/P&J uzywany


Recommended Posts

Witam.

 

Odrazu pisze ze szukalem wczesniej tematow zwiazanych z moim pytaniem i problemem, ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi. Nie mam tez mozliwosci wysylania polskich znakow, poniewaz mam niemiecka klawiature. A wiec tak kupilem SR25 A&k/P&J uzywana z wymienionymi czesciami takie jak:

 

-lufa guarder 650mm 6.02mm

-sprezyna M150

-m block PPS

-kable niskooporowe

-komora hop up element czerwona

-gumka zielona G&G

 

I teraz mam pytanie czy moge do niej wsadzic baterie lipo 11.1v bez obaw ze cos ''pojdzie''? Aktualnie mam lipo 7.4v 1800mah 8fields, ale reakcja na spust jest taka sobie. I jeszcze mam taki problem estetyczny otoz zauwazylem ze front z szynami RIS/RAS jest krzywo zamocowany wzgledem lufy i korpusu.. Sama lufa wydaje sie byc prosta, ale front jest juz dosyc mocno przekrzywiony i nie wiem czy to jest spowodowane zjechanym gwintem korpusu czy delta ring. Dodam ze jest to moja pierwsza replika z rodziny AR-15 wiec nie mam pojecia jak ten front rozkrecic i ewentualnie sprawdzic.

Tak wiec prosze o jak najszybsze zainteresowanie sie tematem i przepraszam ze pisane bez polskich znakow.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Oj coś przeczuwam nadgorliwą łapę moderacji, ktoś mi kiedyś w tym temacie tłumaczył. OK, jedziemy:

-zdejmij tłumik,

-zdejmij urządzenie wylotowe (może mieć imbusa małego wkręconego, więc jeśli nie idzie łapą, to obejrzyj dokładnie i wykręć imbus),

-wybij trzpienie trzymające atrapę bloku gazowego,

-zdejmij blok gazowy razem z atrapą rury gazowej (może stawiać opór, ale z tego co pamiętam siedzi na wcisk),

-odkręć pierścień szyn,

-zdejmij szyny.

Et viola!

Link to post
Share on other sites

Oj coś przeczuwam nadgorliwą łapę moderacji, ktoś mi kiedyś w tym temacie tłumaczył. OK, jedziemy:

-zdejmij tłumik,

-zdejmij urządzenie wylotowe (może mieć imbusa małego wkręconego, więc jeśli nie idzie łapą, to obejrzyj dokładnie i wykręć imbus),

-wybij trzpienie trzymające atrapę bloku gazowego,

-zdejmij blok gazowy razem z atrapą rury gazowej (może stawiać opór, ale z tego co pamiętam siedzi na wcisk),

-odkręć pierścień szyn,

-zdejmij szyny.

Et viola!

 

Dzieki wielkie, a jeszcze co do tej baterii zalezy mi na szybkiej reakcji na spust nada sie taka styki wytrzymaja? http://gunfire.pl/pr...rojdzielny.html

Edited by PJ Camejaro
Link to post
Share on other sites

Nie, przejściówka jest najgorszym rozwiązaniem, bo nie dość, że cały czas masz straty wynikające z kiepskiego konektora (Tamyia), to dokladasz dodatkowych na kolejnym złączu.

 

Zmiana konektora to raczej niewielki problem, ale jeśli nie masz doświadczenia w lutowaniu, to dodałbym to do zrobienia komuś, kto lutownicę kilka razy w ręce trzymał. Tylko żeby Ci biegunów nie zamienił, bo będzie klops. :-)

Edited by MiKorn
Link to post
Share on other sites

Bez mosfeta szybko padną Ci styki przy lipolu 11.1. Albo weź 7.4 albo montuj od razu mosfet, przy czym drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze, bo przy każdym akumulatorze styki będą (mniej lub bardziej) obrywać, więc mosiek to takie w zasadzie must have.

Link to post
Share on other sites

Lutowanie konektora w przypadku Deansa (T-Connect) jest naprawdę "debilnie" proste.

 

Lutujesz na płaskiej i dość szerokiej powierzchni, więc jest to bardzo łatwe i wygodne. To jest kolejna zaleta Deansów.

 

http://www.rcunivers...45&d=1375453983

Nooo, jak masz 3 rękę i dobrą lutownicę to bez wątpienia, gorzej natomiast jeśli nie bardzo ogarniasz te klocki, masz jakąś gównianą transformatorówkę, a wtyk jest badziewny i zaczyna się topić zanim stopi się cyna.

 

Proste to jest lutowanie XT-60.

Link to post
Share on other sites

Bez mosfeta szybko padną Ci styki przy lipolu 11.1. Albo weź 7.4 albo montuj od razu mosfet, przy czym drugie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze, bo przy każdym akumulatorze styki będą (mniej lub bardziej) obrywać, więc mosiek to takie w zasadzie must have.

 

Nada sie taki mosfet? irlb3034pbf od efaja kolegi :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...