Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice i kieszenie 20mm/25mm a pas


Recommended Posts

Jak taśma ładownicy jest bardzo sztywna (bo np. ma w środku coś wszyte) to nie bardzo. Bardziej luźne taśmy dadzą radę ale będzie to męczące.

 

Do tego dochodzi kwestia "kompatybilności" PALSów na kamizelce i na ładownicy - może być tak że ładownica będzie dziwacznie powyginana itp.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczace montazu oporzadzeni.

Czy tasmy 25mm na kieszeniach, ladownicach itp bedzie pasowalo do tasm 20mm na kamizelce??

Tak jak koledzy wyżej napisali.

Teoretycznie nie pasuje, a praktycznie jak się pomęczysz to zmontujesz, ale będzie shitowo wyglądać.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy. Ja na pasie PT-4 MIWO 20mm z trudem zamontowałem IFAK Helikona (25mm). Mimo to wygląda dobrze, tylko przy przeplataniu jest ciężko, ponieważ IFAK ma te taśmy do przeplatania bardzo sztywne.

 

Najlepiej to po prostu przymierzyć, jak się ma możliwość.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Cześć

 

Mam taki problem, otóż mam kilka ładownic i kieszeni, niestety z różnymi taśmami. Mam tak:

2 x ładownica potrójna zak plus AK - 20mm

2 x kieszeń na granat - 20 mm

cargo - 25mm

kieszeń mre - 25mm

IKMZ - 20 mm

 

Jaki do tego kupić pas? Czy da się zakładać kieszenie 20mm na pas 25mm i na odwrót?

Link to post
Share on other sites

Kupuj 25mm pas. Pisałem kiedyś z Miwo i dowiedziałem się że nawet ZAKi w systemie 25mm mają taśmy z tyłu 20mm, bo 25 by tam poprostu nie weszły, ale mimo to pasują na oporządzenie z taśmami 25mm. Także możliwe, że wszystkie Twoje ładownice są teoretycznie z systemu 25mm :), poza tym większa perspektywa rozbudowy

Link to post
Share on other sites

Kupuj 25mm pas. Pisałem kiedyś z Miwo i dowiedziałem się że nawet ZAKi w systemie 25mm mają taśmy z tyłu 20mm, bo 25 by tam poprostu nie weszły, ale mimo to pasują na oporządzenie z taśmami 25mm. Także możliwe, że wszystkie Twoje ładownice są teoretycznie z systemu 25mm :icon_smile:, poza tym większa perspektywa rozbudowy

 

dobra sprawdziłem jeszcze raz. Z systemu 20mm są tylko dwie ładownice potrójne i dwa granaty. Okazuje się że mimo iż taśmy są 20mm to przeszycia poziome są co 25mm więc wchodzą jedne w drugie. Kupie pas 25mm

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...