Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur marpat/multicam (małe rozmiary)


Recommended Posts

Witam uprzejmie. Poszukuję w miarę taniego (w granicach ok. 150-250 zł) munduru ACU w kamuflażu marpat woodland bądź multicam. Z racji, iż szczupły ze mnie facet, ciężko mi znaleźć pasujący i dobrze przylegający mundur. Mam jakieś 85 w pasie i 94 w klatce. Nie zależy mi, by były to mundury kontraktowe. Ktoś może polecić jakiś sklep lub serwis, gdzie takie mogę dostać? Prosiłbym też o polecenie w miarę tanich i lekkich butów taktycznych (do 200 zł). Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie widzę tam dziecięcych mundurów w marpacie czy multicamie. Poza tym serio, miałbym się wcisnąć w spodnie z obwodem w pasie 70 (największy rozmiar)? Pytam o normalne mundury, jakoś w polskiej rozmiarówce zdarzają się nawet takie mające po 85 w klatce i 80 w pasie.

Link to post
Share on other sites

Gdyby S innych producentów nie starczyło, to Helikon robi XS, często w wersji long. Więc cienkie i długie, lub tylko cienkie w normalnej długości. E-militaria.pl

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Niestety, rozmiary S mają zazywczaj 104-110 w klatce i 90-100 w pasie. Przymierzałem ostatnio polskiego multicama, bluza: 175/100, spodnie: 175/90 i okazały się sporo za duże, widocznie jakaś pokićkana rozmiarówka. Zamówiłbym przez neta, ale obawiam się, że po prostu rozmiary nie będą odpowiadać tym podanym. Kojarzy ktoś może jakiś sklep na Śląsku, gdzie mógłbym tanio kupić i przymierzyć mundur?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...