Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, moglibyscie polecic jakis celownik do M4 do 180zl (Jak naprawde becie trzeba to moze do 200 zwieksze).

Ma sie on nadawac glownie do lasu, od czasu do czasu cqb sie zdarzy.

Ma on byc do M4 sredniej dlugosci. Fajnie by bylo gdyby nie tylko dobrze dzialal, ale tez ciekawie/dobrze wygladal.

Celowniki jakie mnie interesuja to Holo, ew. jakies zamkniete z 1-2x powiekszeniem nie wiecej.

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

 

(Wybaczcie, ze nie posiadam polskich znakow wpisanych)

Link to post
Share on other sites

Polecam mechaniczne przyrządy celownicze :P

Jakiego celownika potrzebujesz? Jeśli potrzeba Ci kolimatora, to taki aimpoint od G&P jest jak najbardziej w porządku. Luneta nie każdemu odpowiada, szczególnie, jeśli miałaby się znaleźć jeszcze w CQB. Chyba że na prawdę potrzebujesz tego "zooma".

Link to post
Share on other sites

Na holo to Cię nie stać.

Dokładnie. Koledze raczej chodziło o repliki holografów, ale uwaga jak najbardziej słuszna. Poprawna terminologia musi być.

Ten aimpoint to słuszny wybór. W tych okolicach cenowych znajdziesz też przykładowo:

551, 552, xps czy t1. No i szeroko polecany TomekPL i jego "eotechy" aczkolwiek tu już drożej.

Ja mam 552 kupioną 3 lata temu za 170 zł, wersja bez oznaczeń i nie jest zła. Świeci mocno, regulacja nie pada, duch jest lekki ale to w totalnej ciemności i na maksymalnym podświetleniu.

Edited by Remington
Link to post
Share on other sites

Montowanie lunety typowo snajperskiej to ogólnie w airsofcie nienajlepszy pomysł, co nie zmienia faktu że z taką lunetą razy 3 czy 4 na standardowym AEGu można się dobrze bawić. Oczywiście nie doradzam takiego rozwiązania, skoro czegoś takiego nie potrzebujesz, no i jest to już dużo wyższa półka cenowa.

Jeśli chciałbyś Holo, to można coś nowego wyłapać w okolicach 260 zł. Taniej to już trzeba trafić, raz by trafić w ogóle na coś w takiej cenie, dwa by nie były to pieniądze wyrzucone w błoto przez wątpliwą jakość.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chciałbyś Holo, to można coś nowego wyłapać w okolicach 260 zł. Taniej to już trzeba trafić, raz by trafić w ogóle na coś w takiej cenie, dwa by nie były to pieniądze wyrzucone w błoto przez wątpliwą jakość.

Kolejny "specjalista" który nie odróżnia celownika kolimatorowego od holograficznego... Doedukuj się trochę i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę w sklepach, dumnie się określają celownikami holograficznymi (i mają wszystkie ich cechy, takie jak przesuwanie punktu celowniczego i zmiana jego kształtu, oczywiście osiągalne i na inne sposoby, ale cały opis ma nakierować, że jest to celownik holograficzny). Oczywiście nie są to sklepy Polskie, a transport w kilku z nich jest przez pocztę chińską, to jednak figurują tam takie ceny. Jak piszę, nikomu nie polecam kupna czegoś takiego, jednak istnieje kilka dystrybutorów którzy są jakiś czas na rynku i jeszcze nie słyszałem o tym, by ktoś ich pozywał za błędne informacje.

Jednak jeśli ja się dałem złapać na sklepową sztuczkę, to przepraszam.

Edited by Aracz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...