Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade G&P M4 Ball Rifle (Long)


Recommended Posts

Witam,

Jak w temacie, chciałbym się was poradzić co do upgrade tej repliczki: http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=128&mid=166&sr=pd&id=5313

 

Nad czym rozmyślam? Replika za około rok trafi do HPAirsoft, coby poczarowali nad nią toteż, nie mam zamiaru ingerować we wszelakie zębatki etc. Chcę ją przygotować do DMR'ki. Mam dylemat czy zmieniać coś oprócz lufy i cylindra na typ 0 Deep Fire + tłumik oczywiście. Jeśli macie jakieś rady na tymczasowe polepszenie jej zasięgu to pomóżcie.(Chciałbym, by lista części zamykała się na ok. 500zł) Moja lista części:

 

Wariant 1:

1) Precka promyka 590mm

2) Cylinder Typ 0 Deep Fire

3)Tłumik

4) M130 Guarder (Wytrzyma GB?)

 

Wariant 2:

1)Zestaw bore-up Guarder (Tu mam pytanie czy cylinder da rade ogarnąć 590mm lufy?)

2) Promyk 590mm

3) M120 Guarder (Banalne pytanie, ale GB wytrzyma rozumiem bez sorbo etc?)

4)Tłumik

 

Z góry dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mam akurat takie maleństwo i mogę powiedzieć, że silnik stokowy przy lipo 7,4 wytrzymuje spokojnie 130 Guardera (już drugi sezon), natomiast szkielet niestety nie - po jednym sezonie przód się poddał (standardowe miejsce), nawet pomimo ostrożnego używania (semi) - drugi sezon nowy szkielet G&P ale teraz już z mblokiem i daje radę.

Mam też pytanie - jaka komora hu zamaist standardowej (niektóre niestety nie pasują, próbowałem CA i okazuje się, że nie wchodzi w prowadnice w lufie zewnętrznej), bo na stokowej jakoś tak niezbyt mogę ustawić hu (czy komora promyka będzie pasować)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...