Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AUGi w airsofcie- czy jest jakiś dobrej jakości model?


Recommended Posts

Witam serdecznie. Po wielu zabawach z moim GFG28 (zniszczony zaczep magazynka, hop-up itd.) zacząłem się zastanawiać czy są ranku dobrze wykonane AUGi w cenie mniejszej niż 1000 zł? Nie piszę tego w dziale dla początkujących, gdyż chce porównać sobie czym się różnią i który model zasługuje na miejsce na podium. Słyszałem legendy o tym, jak JG ma słabe plastiki, jak GFC/APS to loteria i o tym jak firma ASG to kolejny kiepski chiński producent.

Czy to wszystko prawda? Czy istnieje AUG NAPRAWDĘ warty polecenia?

[Modzie nie zjadaj za pomyłkę w kategorii bądź bezsensowność postu, chce dbać o swój honor :x]

Link to post
Share on other sites

ASG to kolejny kiepski chiński producent.

 

ASG nie produkuje niczego sam. Zajmują się rebrandowaniem replik z różnych "chińskich" stajni.

 

Stare AUGi ASG produkowało JG, nowe (Commando etc.) produkuje APS (a właściwie to Army).

 

Przypominam że były jeszcze AUGi Classic Army.

Link to post
Share on other sites

ASG nie produkuje niczego sam. Zajmują się rebrandowaniem replik z różnych "chińskich" stajni.

 

Stare AUGi ASG produkowało JG, nowe (Commando etc.) produkuje APS (a właściwie to Army).

Nie niczego, tylko prawie niczego i nie stare/nowe, tylko seria Sportline to JG, a Proline to Army/APS/GFC.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam auga JG od 9 lat.

Z plastikami wszystko jest ok - nic nie jest ulamane.

Ogolnie wszystko w nim dziala - ale jest mocno zmodyfikowany.

Najwiekszy problem w augach to dobre zakotwiczenie gearboxa od tylu - normalne mocowanie nie daje rady i sie rozwala, a nawet dobrze zamocowane potrafi odskakiwac i mocno gubic fpsy na mocnych springach M150+

Ostatnio sie zirytowalem i przewiercilem body na wysokosci gearboxa wrzucajac mocna gruba srube - ktora dociska gearbox (zero luzu nawet pol milimetra).

Fpsy drastycznie wzrosly ...

Oczywiscie wyglada to z bliska jak wyglada - ale dziala najlepiej z wszystkich patentow.

No i teraz jest duzo wiecej miejsca na baterie bo nie ma tej durnej plastikowej klapki - nie jest potrzebna.

 

A co do "jakosci plastików" to jest to kwestia bardzo subiektywna.

Mi nigdy nie przeszkadzalo body JG - pomalowane, porysowane ale ciagle cale (mam 2.5 auga jakby co).

Pare lat temu rozkladalem i skladalem auga co strzelanke - jakies 80 razy i nadal wszystko dziala i sie nie rozpadlo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...