Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Camp SNAFU Charlie - 22-23 październik 2016 | Patronat WMASG


Recommended Posts

Wątek do dyskusji i zadawania pytań organizatorom.

 

Jak wyglądała poprzednia, szkoleniowa edycja możecie obejrzeć tutaj:

 

Trzecia edycja stawia na sprawdzanie umiejętności, a nie ich naukę. Zgłoś się wraz z 9-11 innymi maniakami asg i zmierz z szerokim spektrum zadań w trakcie 24h gry.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja niestety na edycję Charlie nie załapię się a w związku z tym ma pytanie - czy będą wykorzystywane RF-10? Jeżeli tak, to czy po "zginięciu" radiooperatora inny gracz może przejąć jego funkcję wraz z radiem?

 

Pytam się, bo muszę wiedzieć, ilu potencjalnych radiooperatorów mam przeszkolić.

Link to post
Share on other sites

Jak w życiu tak i w symulacji :icon_biggrin:

Nasi spece od radia płaczą i drapią się po twarzach ale RF-10 nadal będzie...

Jeśli operator radia zbyt szybko nie przyodzieje kamizelki trupa to może je przejąć inny gracz. Nawet niewyszkolony...

Więc przygotuj ich tylu ilu uznasz za stosowne, ułatwi im to życie.

Edited by Wokash
Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć co będzie na Delta / Echo i Foxtrot, gdzie dużą grą będzie pewnie Foxtrot.

Ogólnie staramy się na Charlie, aby kazde radio było obsługiwane przez sztab (a raczej każda forma przekazu i częstotliwość).

Czy to się sprawdzi okaże się na Charlie.

 

Będziemy między innymi testować komunikację internetową, ale jak każdy eksperyment, nie będziemy na niej polegać, jako na niesprawdzonej.

 

RF10 w samej obsłudze manualnej jest bardzo proste - większym problemem jest nauczenie RTO radzenia sobie problemem zasięgu. Ale do tego wystarczy zwykła PMR.

 

Aha, miałem napisać - jest już lista robocza DRUŻYN na SNAFU Charlie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GKsusVEbAHw8QyX-elIj3OCbhYN0np58Rr7HRR02y2U/edit?usp=sharing

Link to post
Share on other sites

Nie, na RF10 pracowaliśmy na Alpha i Bravo. Mamy je w backupie, ale to stare radia, stare anteny, nie są optymalne. Poza tym backup polega na współpracy z organizacją, która ich używa - niestety dostajemy je odpłatnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dzięki za imprezę. Bawiliśmy się przednio. Ciekawy teren oraz idealna do niego pogoda sprawiły, że gra stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i wymagająca niż się spodziewałem. Pozdrowienia z Wrocławia. Aar wkrótce.

 

all1.PNG

Edited by gajdziu
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...