Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG na początek.


Recommended Posts

Jestem nowy w świecie ASG. Przeczytałem wiele wątków na wmasg'u, lecz dalej nie jestem pewien co do pierwszego zakupu.

Opadają kałaszki - po prostu mi się nie podobają. Jestem za m4'kami, ale w tym budżecie nie są najlepszym wyborem. Dobrze, by replika była dość lekka, do około 3 kilogramów wagi i dobrze wykonana.

Zainteresowałem się repliką mp5 JG z rozkładaną kolbą. Niepokoi mnie jednak gb v2. Co myślicie o tym PM'ie?

 

Z góry dziękuję za wszystkie porady.

 

Pozdrawiam, Szymon

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Podobają ci się M-ki a tam też jest GB V2. Dobre V2 nie jest złe.

MP5 JG daje radę o ile nie odstrasza cię plastikowe body (chociaż jest wersja K w metalowym body).

Nie miałem w rękach Cymy ale czytałem, że ostatnie partie to nie to samo co wcześniej. Po szczegóły odsyłam do osób, które rzuciły się na mega promocję, która jakiś czas temu była na GF.

Link to post
Share on other sites

Plastikowe body mnie nie odstrasza, można powiedzieć, że to zaleta jeśli chodzi o wagę broni. Nie mam zamiaru używać jej jako tarana :D

Co do cymy to muszę się zastanowić. Jestem jednak dalej za JG.

 

Mp5'tki mają jakieś szczegolne problemy? Jak jest z ich awaryjnością?

Link to post
Share on other sites

Poza zdechłym semi w mp5 z ostatniej promocji, innych różnic w porównaniu z moim kilkuletnim egzemplarzem, nie zauważyłem.

Każdy empik ma swoje wady, zależy od producenta.

Ja nie polecam JG, bo nie warto skoro Cyma kosztuje czasem po 450zł do 550zł za nówkę, a ma przewagę nad JG w każdym aspekcie. Gdyby Jing Gong był za 3 stówki, to ok, za tą jakość można by tyle dać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...