Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kopie wz.2010 kto je robi i jak je rozpoznać ?


Recommended Posts

cześć

Jak zapewne większość wie zabronione jest noszenie polskiego orginalnego munduru wz.2010 i ogólnie polskiego umundurowania. Ale zawsze są też ich kopie które legalnie nosić można.

 

I tu właśnie pytanie kto te kopię robi (firma) i gdzie można je dostać (sklep)?.

 

Ale..ale.. zawsze gdy szukam używanego munduru wz.2010 nie wiem jak rozpoznać czy jest on orginalny czy to jakaś kopia.

 

więc i tu kolejne pytanie, jaka firma produkuje takowe mundury dla naszej armii?

 

prosze nie wyrażajcie opini typu: "przecież na niedzielnej strzelance nie spotkasz ŻW" "ten przepisz dawno umarł, teraz tylko o nim głośno"

 

z góry dzięki i mam nadzieje że temat się rozwinie ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o firmy szyjące mundury w kamuflazu wz.93 to poza wymienionymi wcześniej jest jeszcze Specops, ale tu już trudniej dostać (chyba można było załatwić przez sprzetmilitarny.pl). Ja od siebie mogę polecić Currahee :icon_wink: Helikona bym omijał.

Link to post
Share on other sites

Orginalny wz 2010 od Monu ma naszywkę IMA ZPCHR- a ja się zastanawiałem czemu tak nietrwałe są te 2010... Cóż, przepis martwy czy nie to temat innej dysputy, ciekawi mnie jak leży z sytuacją kiedy ktoś jest w NSR- przysięgę składałem, jestem non stop w gotowości. Takie założenie NSR... przynajmniej być powinno.

Link to post
Share on other sites

Mundury wz 201 szyje pare firm. Nikt nie robi kopii tego munduru. W polskiej armii nie ma tzw. kontraktu więc nie ma rozróżnienia na koszerne i niekoszerne mundury.

Jeśli jakaś firma szyje mundury dla wojska to każdy taki mundur to "oryginał".

Edited by wally
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...