Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka Redox Beta


Recommended Posts

Witam otóż jakiś czas temu zakupiłem na gunfire ładowarkę Redox Beta + zasilacz gdy przyszła normalnie ładowałem nią lipo po jakimś czasie gdy poszedłem do drugiego domu zaczął pojawiać się notorycznie błąd: input vol err.. próbowałem w różnych mieszkaniach podłączać lecz problem nie ustępował. Wysłałem ładowarkę na gwarancje czekałem 10 dni od przyjęcia przez nich tej ładowarki, wkońcu odesłali... dostałem ją dziś podlączyłem do gniazda super pięknie ładuje potem poszedłem do drugiego domu i znowu zaczął sie pojawiać błąd input vol err... o co może tu chodzić? Już powoli zaczynam żałować że nie kupiłem zwykłej ładowarki...

Link to post
Share on other sites

Wymień zasilacz i będzie po problemie, często i gęsto jest tak że zasilacz pracuje na granicy dobrego napięcia przez kilka/kilkanaście minut albo i sekund a potem napięcie się zmienia i pokazuje błąd. Użyj dowolnego innego zasilacza który mieści się w przedziale dobrego napięcia, (11-18V dla redox alpha) beta ma chyba to samo sprawdź w instrukcji lub na obudowie. U mnie było tak że chwile dawał powyżej 11v i wszystko działało a nagle input vol err patrze miernikiem a tutaj 10,3v.. Wymieniłem zasilacz na stabilny i działa pięknie.

Na upartego możesz też krokodylkami do samochodowego aku 12v podłączyć (zamiast zasilacza) i sprawdzić czy pracuje poprawnie.

Edited by Simur
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...