Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK-416 ( WE-4168 ) [WE]


Recommended Posts

Witaj,

 

Mam replikę HK od momentu jej wyjścia na rynek Polski. W replice nic nie zmieniałem, po serwisie wstępnym i doszczelnieniu układu dała na chrono 460 FPS. Miałem już 2 inne repliki WE i jestem z nich bardzo zadowolony.

 

Na +

Lufa i komora, bardzo fajna szczelność i spasowanie

Wykonanie zewnętrzne w klasie VFC (niestety nie ma markingsów)

Zwalniacz springa na pozycji selektora SAFE

Stokowo wzmacniany GB poprzez wykonanie nacięć w oknie cylindra.

Mocny silnik

Na -

Silnik piszczy na zębatkach

Prowadnica kolby jest malowana bardzo słabą farbą

 

W razie czego zapraszam na PW, odpowiem na wszelkie pytania

Link to post
Share on other sites

Jaka jest po wyjęciu z pudełka, co warto zrobić na początek. Jeśli tuningowałeś - było ciężko? Chciałbym tą replikę używać naprzemiennie do ASG i reko JWK (brak oznaczeń nie szkodzi, się pomaluje bo to nie je amelinium :icon_razz:).

Mój egzemplarz po wyjęciu z pudełka miał 456 fps. Nic nie grzebałem w GB, zmieniłem tylko lufę i gumkę hop-up ma teraz 480fps.

Pracuje świetnie i wykonana jest super. W moim egzemplarzu nie piszczał silnik od samego początku pięknie chodzi. A i też jest z pierwszej partii która przyszła do Polski :P

 

Kurde, nie mogę znaleźć tej pozycji na stronie producenta. Pytanie do Ciebie, masz konkretnie ten model, czy WE-888 drugiej generacji? W sumie to chyba wszystko jedno, czy jest jakaś różnica poza tym "High torque" silnikiem?

 

Mam konkretnie ten model z linka.

Link to post
Share on other sites

Tak myślałem, żeby na start wsadzić tam GATE'a PicoSSR3, kable niskooporowe oraz czarną gumkę Systemy. Sprężyny nie opłaca się chyba wymieniać - to nie HK417 żeby z tego wyborówkę robić :P Pytanie jak z CQB? Wymiana sprężyny to utrata gwarancji? Ciekawe co za sprężyna tam siedzi w stock'u, bo jest jakaś o nieregularnym stock'u i sądząc po FPS'ach to pewnie jakaś M130. I pytanko - co to za "bezpiecznik" siedzi w stock'u?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...