Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG SCAR - WE vs Cybergun (?)


Recommended Posts

Cześć,

 

W ASG bawiłem się jakiś rok temu, biegałem wtedy z G3 od JG, było coś około 350-400fpsów.

Teraz chciałbym zainwestować w coś poważniejszego i strasznie napaliłem się na SCARy. Początkowo nawet znalazłem GBB ale ostatecznie chcę AEG.

 

Obecnie można dostać SCARa tylko z dwóch firm: WE lub Cybergun.

Wydaje mi się że WE jest lepsza od tych z Cybergunu, jednak wolę zaczerpnąć Waszej porady.

 

Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na repkę + ewentualne 2 magazynki to 2000zł.

 

 

Wcześniej zastanawiałem się nad czymś z G&P, jakąś M4, ale jak już pisałem - zajarałem się SCARami...

Czy warto zainwestować w coś takiego? Czy może jednak sobie darować i kupić coś od G&P (pewniak)?

 

Kupowałbym MK17 albo SSR od WE, jednak mega minusem jest brak MID CAPÓW do tej broni, a high capy w G3 wkurzały mnie tym że grzechotały niemiłosiernie :/

Link to post
Share on other sites

Posiadam SCAR-a WE, tyle że wersję L. Wykonanie zewnętrzne bardzo porządne, między WE a Boyi niebo a ziemia. Są miejscami luzy w całości, ale ponoć ich wyeliminowanie, to mały problem. Wewnętrznie SCAR stoi na wysokim poziomie, na upartego wymienisz kilka części w gearboxie i chulasz spokojnie na LiPo 11,1 V. Przy 2 koła starczy Ci na drobny tuning (precka, gumka HU silikonowa, kable niskooporowe z mosfetem, metalowa prowadnica sprężyny) plus magazynki.

Link to post
Share on other sites

A orientujesz się czy dostanę gdzieś mid-capy do SCARów od WE? Bo z tego co czytałem to u nich tylko High Capy :/ A ja nie lubię tego trzeszczenia podczas biegania...

 

Ewentualnie zostaje jeszcze VFC, które ponoć jest bardzo dobre, ale musiałbym sprowadzać repkę z USA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...