Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZ-805 ASG/DK


Recommended Posts

Jako, że nie ma tematu, a jestem (nie)szczęśliwym właścicielem skrobnę coś o samej replice.

 

Z zewnątrz- cud, miód i orzeszki. Spasowanie- moim zdaniem na poziomie Scara VFC- nic się nie trzęsie, nie telepie. Cała replika jest zwarta i wykonana z solidnego metalu i absu.

Fajnym bajerem są tłoczone oznaczenia z Czeskiej Zbrojeniówki :icon_smile:

 

I tyle jeśli chodzi o plusy "prosto z pudła".

 

Jeśli chodzi wnętrze, kupując replikę kosztującą grubo ponad kafla można się spodziewać choćby umiarkowanie dobrych części. Rozbebeszywszy mojego "Krecika" złapałem się za głowę.

 

Okablowanie przypomina druty z cm.028, czerwony plastikowy tłok z jednym metalowym zębem też zaufania nie wzbudza, silnik ma tak "potężne" magnesy, że można nim wirować wokół zwykłej zapalniczki BIC'a, a ta niewzruszona jego zalotami będzie leżeć spokojnie. Spring jest nadnaturalnie długi (1,5 raza zwykły) i daje 390 fps, co ciekawe krótsza sprężyna m130 dała w miarę stabilne 447 fps.

Lufa wygląda na zwykłą castorurkę, bez koronki nawet :icon_smile:

 

Po wymianie sprężyny na kulkach 0.3 (nie miałem innych:) i stockowej lufie zasięg, który pozwalał na trafienie w sylwetkę to okolice 60 metrów. O ile na singlu bbsy leciały z względną powtarzalnością, o tyle na serii leciały w losowych kierunkach jak ludzie na promocjach w Media Markt'cie.

 

Po paru zabiegach zewnętrznych replika prezentuje się następująco:

14194357_1460178580675718_1236724296_n.jpg?oh=6982a3d67fa3945e4d1c07221d96c416&oe=57CA3072

Link to post
Share on other sites

Ad. 1 Nie mam zielonego pojęcia, górne body reaguje na magnes, tyle powiem :)

Ad. 2 Silnik krótki, noname gorszy niż stock cymy, porównałbym go do tego co jest w mp5k

Ad. 3 Zęby są z logiem KA (King arms?)

Ad. 4 Mag to lowcap od TM, stockowy hicap nadaje się do tarcia chrzanu, trzeba podkręcać go po 10 kulkach i grzechocze niemiłosiernie.

Link to post
Share on other sites

Mały update - nie jest tak źle jak opisałem w pierwszym poście :)

 

Po wymianie silnika na neodym, kable okazały się brzydkim kaczątkiem. Może i wyglądają jak druty, ale imponują przepustowością- 2500 kulek wystrzelonych(z czego 2/3 na singlu) zjadło 340 maH z baterii, więc wynik bardzo przyzwoity.

Wstawiłem również Steelbulla 455mm i na skupienie/zasięg nie narzekam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...