Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"snajpy " od cymy


Recommended Posts

Witam

Jako że nie zalazłem jednoznacznych informacji na temat replik CM 701 oraz 702 pastwiłem nowy temat z nadzieją ze uzyskam odp. na moje pytania.

mianowicie :

jaki są różnice między 701 a 702 omijając długość lufy.

ja z kompatybilnością części? Komora PDI itp. wchodzi bez problemu?

i czym się różni np.: 702 od 702B ..?

 

Mam nadzieję że dostane odp na moje pytania a nie garść ochrzanu :icon_razz:

 

 

 

edit: teraz zauważyłem ze nie ten dział ,mogę prosić o przeniesienie?

Edited by KodzaK
Link to post
Share on other sites

Odłóż kasę na VSR G-Spec Tokyo Marui.

Karabiny snajperskie Cymy nie są warte grosza.

Jesteś świadom, że snajperstwo w airsofcie to bardzo specyficzny styl gry oraz oczywiście bardzo droga zabawa. Wymaga również albo dobrej znajomości budowy wewnętrznej mechanizmów lub znajomości dobrego serwisanta.

Link to post
Share on other sites

Odłóż kasę na VSR G-Spec Tokyo Marui.

Karabiny snajperskie Cymy nie są warte grosza.

Jesteś świadom, że snajperstwo w airsofcie to bardzo specyficzny styl gry oraz oczywiście bardzo droga zabawa. Wymaga również albo dobrej znajomości budowy wewnętrznej mechanizmów lub znajomości dobrego serwisanta.

 

Jesteś świadomy tego że ta cyma to jest kopia VSR?

 

Jesteś również świadomy tego że praktycznie z samej repliki jakakolwiek by nie była zostanie ostatecznie samo łoże po tuningu?

Link to post
Share on other sites

Jesteś.

Jesteś.

Jakość Cymy, losowość w poskładaniu, losowość w osiowości. Za dużo czynników losowych by był sens pakować grube tysiące na tuning jak koniec końców może się okazać, że coś jest krzywo i dupa.

Bezpieczniej kupić TM z kontrolą jakości. ;)

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Co do klonów to do MB03 nie był bym taki za . kolega ma mb03 i praktycznie żadna część w standardzie vsr nie pasuje ( wszystko musi przerabiać) w sklepach popytałem i doradzili mi cyme zamiast MB03.

TM nie mowie ze nie jest dla mnie interesujące jednak nie mogę znaleźć w polskich sklepach , a jak sobie przypomnę przygody jakie miałem podczas kupna butów z celnikami to z repliką tym bardziej :P

 

Może kiedyś zmienię na Marui aczkolwiek teraz wydaje mi się ze cyma będzie lepszym wyborem .

poza tym replika koszt nie całe 400złociszy wiec wychodzę z założenia ze jak cos rozwalę z cymy i kupie nowa część to to zawsze będzie można przełożyć kiedyś np. do Marui :|

 

PS osobiście lepiej mi pasuje 702 niż 701

 

EDIT:

poprawka znalazłem w specshopie , ale cena mnie prawie z krzesła zwaliła....

droższa niż moje M4 od G&G :x

Edited by KodzaK
Link to post
Share on other sites

Kodzak- przeczytaj jeszcze raz. Z klonów vsr ta cyma jest wyżej tylko od mb03 (które jest najgorzej wykonaną kopią).

 

Za 300zł dorwiesz bar-10... może po lekkim tuningu.

 

Zatem przepraszam. źle przeczytałem :<.

ale ten BAR-10 to raczej nie jest taki łatwo dostępny :x

Link to post
Share on other sites

Trzeba szukać na aukcjach. Dwa- trzy tygodnie i masz replikę w dobrej cenie.

 

Najtańsza snajpa z full częściami barta to 250-300zl za całość. Czasem idzie dorwać cuda typu niby popsute bar-10... a w środku jest tuningowy tłok z zaczepem 90° i stockowy spust. W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem 3 takie przypadki z allegro. A mówię tylko o uber okazjach.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Jak na komisie pojawiają się ogłoszenia z bar-10, a na zdjęciach byłaby cyma lub mb03 to część osób by oponowała.

 

Są różnice, które można zobaczyć na zdjęciach....

 

Dotychczas nie spotkałem się z tego typu oszustwem, które nie wyszłoby na forum. Dwie akcje pamiętam, jak ktoś sprzedawał mb03 jako bara i szybko go wychwycili w komentarzach.

Link to post
Share on other sites

Jak na komisie pojawiają się ogłoszenia z bar-10, a na zdjęciach byłaby cyma lub mb03 to część osób by oponowała.

 

Są różnice, które można zobaczyć na zdjęciach....

 

Dotychczas nie spotkałem się z tego typu oszustwem, które nie wyszłoby na forum. Dwie akcje pamiętam, jak ktoś sprzedawał mb03 jako bara i szybko go wychwycili w komentarzach.

 

a replika snow wolfa ?? SW04??

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Wskrzeszam temat proszę o jakieś info co pasuje do cymy 702 bo kupiłem używaną w stanie dobrym za śmieszne pieniądze i myślę o wstawieniu do niej takich elementów:

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152201311-Komora-Hop-Up-do-replik-typu-L96.html

https://gunfire.pl/product-pol-1152213648-Lufa-precyzyjna-6-02-509mm.html

https://gunfire.pl/product-pol-1152208731-Sprezyna-M170-do-sprezynowych-replik-snajperskich.html

 

a reszta to tokarka.

 

Cel to uzyskać stabilne 650fps

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...