Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KWA lepsze skupienie


Recommended Posts

Posiadam replikę m4 defender kwa, wymieniona została w niej sprężyna na m130 guardera, tłok fioletowy shs i czerwona głowica cylindra Prometheusa, zamontowana gumka to kwa gen2 i lufa 509mm gurdera.Generuje mi to około 495-500fps.Chciałbym poprawić w niej celność i zasięg jeśli to możliwe, jaką kupić do tego lufę i gumkę, wymieniać coś jeszcze?

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Kup preckę. Guarder to tylko ciut lepiej od systemy (której właściwości są tak dobre, że nadaje się do wybijania cylindra w SWD).

 

Jak masz mało kasy to

- shs stalowe.

 

Jak więcej to prometheus 6,03mm.

 

Przy wyborze lufy uwzględnij typ cylindra.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak sie uszczelnia ta czerwona głowica cylindra z dyszą?

U kolegi w KWA wymieniliśmy tylko gumę na zieloną GG i celnością i zasięgiem przebija większość snajperek w grupie.

Zastanawiam się po co pchać się w taki tuning siłowy? Na co Ci te 500fps?

Co do lufy to poniżej KMHead i prometheusa nie schodź bo lufa w KWA to akurat jej mocna strona.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Posiadam replikę m4 defender kwa, wymieniona została w niej sprężyna na m130 guardera, tłok fioletowy shs i czerwona głowica cylindra Prometheusa, zamontowana gumka to kwa gen2 i lufa 509mm gurdera.Generuje mi to około 495-500fps.Chciałbym poprawić w niej celność i zasięg jeśli to możliwe, jaką kupić do tego lufę i gumkę, wymieniać coś jeszcze?

z mojego doświadczenia:

- by mieć skupienie musisz właściwie dobrać wielkość cylindra i objętośc lufy, tak by ilość powietrza była właściwa

- HU zastąp Flat hopem

- kupuj precyzyjne kulki o odpowiedniej gramaturze. W tym wypadku nie mniej niż 0,3

 

Ja w swoim zestawie ( cylinder 1, Guarder 120, promyk 509 mm, flat hop) mam 455 fps ALE skupienie jest rewelacyjne. Śmiało moge napisać, że o jakieś 50-60% lepsze od innych w podobnym przedziale mocy, co skutkuje, że podczas rozgrywek wystrzeliwuje połowę tego co inni :)

 

Może Ci to pomoże :)

Art

Link to post
Share on other sites

Napisz jeszcze kto tak fachowo wybrał części do tuningu KWA, żeby się ktoś jeszcze na forum nie naciął.

Lufę włóż stockową a wyrób preckopodobny który wstawiłeś na jej miejsce zwróć do sklepu (jeśli nie minęło 14 dni) albo sprzedaj, bo żeby poprawić skupienie i zasięg za pomocą lufy trzeba wsadzać coś klasy Prometheusa/PDI.

Z pneumatyki kanibalizuj ile się da stockowych części, one mają świetną szczelność i razem dobrze grają. Gumkę wsadź czarną systemy, bo zielone G&G do tej komory to trudny i problematyczny montaż (gumkę trzeba lekko trymować). A sprężynę to zważ najpierw, bo Guarder czasem zawyża "twardość" a czasem daje "normalne" sprężyny i przez to można mieć mylne wrażenie że za mało fpsów się ma. Przemyśl instalację flathopa jeszcze, to też wpływa na zasięg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...