Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z donośnością kulek


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio wpadłem na szalony pomysł przeróbki CM.031 na system VFC . Generalnie wszystko się udało ( były problemy z selektorem ognia i wpasowaniem gearbox'a bo ciasno wchodził , ale ostatecznie się udało ) Ogólnie to pierwszy raz rozkładałem replikę bo chciałem się po prostu tego nauczyć , zobaczyć jak to wygląda . Jedynym problem jaki teraz mam jest to , że kulka leci na max 20 metrów a przedtem leciała na 50 . Musze tylko podkreślić , że nie wiem jak ustabilizować lufę z komorą hop up , a może to jest przyczyną ??

 

 

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i liczę na życzliwe odpowiedzi :maniak_usmiech:

 

Edit: przepraszam za złą nazwę tematu , rozpędziłem się

Edited by Dominik24
Link to post
Share on other sites

Możesz wykonać test papierka, który sprawdzi czy powietrze ucieka przez połączenie dysza-komora. Załaduj kulkę do komory, odwróć replikę do góry nogami, na wlot kulek w gnieździe magazynka połóż kawałek papierka i oddaj strzał. Gdyby układ dysza-komora był całkowicie szczelny to papierek nie podskoczy. Im wyżej podskoczy tym więcej powietrza ucieka właśnie tędy. Jak podskoczy na centymetr to nie ma się czym przejmować i raczej gdzieś indziej należy szukać problemu.

Lufę z komorą ustabilizuj poprzez albo klocek L (taki klocek, który dopycha komorę do gb) lub poprzez kawałek sprężyny, który nakładasz na lufę. Po włożeniu lufy i komory na swoje miejsce sprężyna opiera się o korpus i dopycha komorę do czoła gb. Dodatkowo zastosuj teflon-fixa i ustabilizuj lufę wewnętrzną w zewnętrznej owijając tą pierwszą np. teflonem.

Dodatkowo sprawdź czy dobrze nałożyłeś gumkę HU jeśli przy niej grzebałeś, bo może się podwinęła itp.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem to i papierek leci dość wysoko . To pewnie jest główna przyczyna . Zastosuje się do Twoich rad i zobaczymy jak będzie :maniak_OK: Mam jeszcze takie pytanko , ustabilizować lufę teflonem , ale w sensie taśmą teflonową ? np. taką : http://allegro.pl/tasma-teflonowa-teflon-ptfe-10m-12mm-rury-filtry-i5641400879.html ?

Edited by Dominik24
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...