Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NARESSS - UWAGA !


Recommended Posts

Link do profilu sprzedawcy

 

http://wmasg.pl/pl/profil/show/126584

 

Sprawa wygląda tak.

 

Zakupiłem u ww użytkownika lufę precyzyjną dnia 20.09.2016r

Jako że jestem osobą podejrzliwą i nieufną (życie mnie tego nauczyło) poprosiłem o sfinalizowanie transakcji przez portal allegro.

 

Użytkownik wystawił ofertę więc kupiłem (20.09.2016r) i do dzisiaj (04.10.2016r) paczki nie otrzymałem.

Kilkukrotnie prosiłem o podanie nr nadania lecz się go nie doczekałem.

 

Z dniem dzisiejszym założyłem również spór na portalu aukcyjnym.

 

BROŃ BOŻE NIE OSĄDZAM TEGO UŻYTKOWNIKA I NIE MÓWIĘ ŻE JEST OSZUSTEM !!!!

 

ALE DO CZASU ROZWIĄZANIA SPORU RADZIŁBYM SIĘ WSTRZYMAĆ OD DOKONYWANIA U NIEGO ZAKUPÓW.

 

Pozdrawiam

Kompas_BP

Link to post
Share on other sites

Witam, wspomniałem chyba, że lufa gdzieś pojechała sam nie wiem gdzie, w Sobotę miała być w Ostrołęce, co się okazało, to tam jej nie było.Niestety mam głupi zwyczaj wyrzucania wszystkich papierków, tak też zrobiłem, z potwierdzeniem, leży gdzieś ale nie wiem gdzie. Sprzedałem, ją myślę, że za symboliczną kwotę, ale żeby pokazać koledze, że absolutnie oszustem nie jestem.. Czekam na lufę, dzwoniłem do poczty i tak się umówiliśmy aby mi ją odrzucili. Szanownego kolegę proszę o nr konta abym mógł oddać pieniądze a lufę (jeżeli jej na poczcie nie pogięli wyślę za darmo) ZA PRZESYŁKĘ TEŻ ZAPŁACĘ. Niestety przez problemy ze zdrowiem muszę trochę odpuszczać inne sprawy, no ale myślę, że zdrowie jest ważniejsze niż lufa za 50 zł. Pozdrawiam

Edited by naresss
Link to post
Share on other sites

Kodeksem Karnym powiadasz heh? Paczka dziś do mnie wróciła więc nie widzę powodów abym uwiarygadniał to co mówię.. Czekam nadal na nr konta kolegi abym mógł zwrócić pieniądze, oczywiście za wysyłkę też oddam mimo, że nie ja zawiniłem. No i tak jak mówiłem ponownie nadam lufę.

Edited by naresss
Link to post
Share on other sites

Nie po prostu nie mam obowiązku i tym bardziej ochoty tego Ci podawać, bo tak mi się podoba wiesz... Napisałem wszystko bardzo jasno i czytelnie jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to rozumiem, a i nie zadawaj pytań aby zdanie później na nie odpowiadać :P. Kończę te wywody bo mam ważniejsze sprawy na głowie i czekam na odzew od kupującego.

Edited by naresss
Link to post
Share on other sites

@naresss

Może napisałeś wszystko jasno, może, bo to też jest dyskusyjne. Lewis Carroll też dość jasno opisał przygody Alicji w krainie czarów. Co nie oznacza, że jest to prawdą.

Również nic nie musisz. Ale nikt też nie musi Ci wierzyć. Ani w przyszłości kupić czegokolwiek od Ciebie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Kolejne przygody z użytkownikiem naresss. Zakupiłem od niego a przynajmniej zapłaciłem za szybkoładowarkę do łusek rewolwerowych za śmieszne pieniądze natomiast dostałem tą taką lipną szybkoładowarkę w kształcie magazynka m4. Naresss gdy napisałem że dostałem lipe klepnął się w pierś i powiedział że jest za granicą i po powrocie nada paczkę. Zgodziłem się gdyż kwota oscylowała w granicach 15-20 zł. Nadszedł dzień w którym miał wrócić więc napisałem okazało się że sprawy się skomplikowały i wraca dopiero bodajże w połowie maja uznałem że nie jest to problem i cierpliwie czekałem gdy wybił dzień który miał rozwiać czarne chmury nad sprawą szybkoładowarki i uszczęśliwić mojego dana wessona napisałem do owego waszmościa który przybył do pięknej krainy mlekiem i miodem płynącej. Dzień po wysłaniu wiadomości dostałem odpowiedź że paczka zostanie nadana i przeprosiny że dopiero następnego dnia odpisuje ale podróż była męcząca. Ciężko się nie zgodzić czasem ludzi męczy wyjazd do supermarketu a co dopiero kilka albo kilkanaście godzin jazdy no ale wracając do sedna okazało się a przynajmniej taką info dostałem że paczka została nadana w formie listu ekonomicznego (nie monitorowana) co prawda troszkę lipa pomyślałem bo będzie ze 2 tyg szło albo i dłużej jak zgubią ha i w tym miejscu wypowiedziałem słowo klucz które stało się zaklęciem i spowodowało że tak się stało ufając że paczka została wgl wysłana. Niestety do dziś nie doszła Naresss pisał czy już jest bo jak nie to pojedzie na pocztę się kłucić. Sprawdzałem przez kilka dni czy nie ma awizo pytałem na poczcie i nic. Zmieniło się jedynie to że od dłuższej chwili nie dostałem od niego już odpowiedzi. Straciłem nadzieję że coś się w tej sprawie ruszy nie wiem kogo winić piszę to jedynie w formie przestrogi bo widocznie ten człowiek ma niebywałego pecha i jego paczki poczta uwielbia gubić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 7 months later...

Witam

W ramach sprostowania sytuacji. Kupiłem od użytkownika: "naresss" replikę m4. Chwilę zajęło wysłanie, ale replika doszła, wszystko się zgadza i jest tak jak być powinno. Kolega ten zdaje się być uczciwy. Może nie miał szczęścia wcześniej ale teraz jest OK.

Pozdrawiam Kuba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...