Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE Desert Eagle Full Metal 50.


Recommended Posts

Jakoś chyba nie trafiło do newsów, a może kogoś zainteresować. Otóż znane wszystkim i lubiane (żarcik) WE Tech, zaprezentowało oficjalnie nowy model swojej gazowej repliki, którą jest - zgodnie z tytułem wątku - kultowy Pustynny Orzeł w wersji Full Metal!

 

Na oficjalnym profilu producenta można już zobaczyć kilka fotek, a nawet filmik z funkcjonalnym prototypem:

 

https://www.facebook.com/weairsoft/

 

Stopień jego zaawansowania sugeruje, że prawdopodobnie całkiem niedługo (może na wiosnę, może jeszcze na gwiazdkę), powinniśmy się spodziewać ów klameczki w sklepach.

 

Wygląda na 100% full metal z funkcjonalnym blow backiem, a po wyglądzie magazynka zgaduję, że mamy do czynienia z wersją na Green Gas (co może trochę dziwić, zważywszy na zapewne sporą wagę tego kloca).

 

Wiem, wiem. "To WE więc całość na pewno rozleci się po miesiącu użytkowania". Być może, ale trzeba odnotować, że ostatnimi czasy WE trochę się podciągnęło w kwestii ogólnej jakości swoich produktów (Glocki z najnowszej generacji to całkiem solidne repliki).

 

Z resztą lepszej okazji do nabycia całkiem realistycznej repliki DE za rozsądne pieniądze, raczej prędko nie będzie. Jeżeli cena nie przekroczy (znacząco) 150 dolarów, to mogą na mnie liczyć :).

Link to post
Share on other sites

Wygląda na 100% full metal z funkcjonalnym blow backiem, a po wyglądzie magazynka zgaduję, że mamy do czynienia z wersją na Green Gas (co może trochę dziwić, zważywszy na zapewne sporą wagę tego kloca).

Czy ja wiem, w końcu są konwersje Guardera do Orzełków marujowskich, a dwa, czy waga jest aż taka wielka? W końcu porusza się tylko "połowa" zamka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Orzełki są dostępne na specshopie i military, na allegro też sklepy wystawiły. Czarna 719 pln a srebrna chyba 899. Wychodzą taniej niż TM. Ja się nie napalam dopuki w sklepach nie będzie V2 . WE wypuszcza 50-tkę w wersji L6 czyli szyna pod lufą, podzielona szyna na lufie i hamulec wylotowy. WE się ogłosiło z nimi jakiś czas temu ale wszędzie widnieje pre-order.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...