Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Neptune Spear


Recommended Posts

Cześć!

 

Słowem wstępu pozwolę sobie przedstawić naszą firmę.

Na rynku jesteśmy już ponad rok. Przez ten czas sukcesywnie powiększaliśmy ofertę o kolejne, często wykonane na zamówienie produkty oraz gamę kolorystyki. Wszystkie nasze projekty są konsultowane z możliwie szerokim gronem osób, również ze środowisk mundurowych co pozwala stworzyć maksymalnie dopracowane produkty.

Jak wcześniej wspomniałem, wykonujemy również indywidualne projekty. Większość naszej oferty powstała właśnie w ten sposób. Zastrzegę tutaj - kopii nie robimy. Jeśli chcesz D3CR - szukaj gdzieś indziej.

 

Obecnie posiadamy poniższe kolory i kamuflaże:

MultiCam - Cordura oraz taśmy

MultiCam Tropic - Cordura oraz taśmy

Pencott GreenZone - Cordura oraz taśmy

Pencott BadLands- Cordura oraz taśmy

ATACS FG- Cordura oraz taśmy

Digital Woodland- Cordura oraz taśmy

Woodland - Cordura

AOR2 - Cordura

Ral 7013

Coyote Brown

Ranger Green

Olive Drab

 

Używamy tylko i wyłącznie renomowanych materiałów pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Zaopatrujemy się w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś zainteresowany wyposażeniem w innym kamuflażu - prosimy o informację, podziałamy w tym kierunku ;)

 

Fanpage na Facebook'u: https://www.facebook.com/neptunespearequipment/

 

Miłego dnia!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Polecam :) zamówiłem u Neptuna wykonanie admin panelu z możliwością noszenia go jako mini chest rig . Bardzo profesjonalne podszedł do tego zlecenia - miła i bezproblemowa korespondencja. Zlecenie zostało zrealizowane stosunkowo szybko i terminowo. Odłącznie samego panelu - został wykonany starannie, wszystko zgodnie z moimi wytycznymi i oczekiwaniami :) Gorąco polecam, sam też jeszcze coś zamówię "bo nie ma lipy"

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gorąco polecam! Zamówiłem 3 zawieszenia dwupunktowe i jestem mega zadowolony. Jakość szwów i materiałów stoi na wysokim poziomie. Dodatkowo wziąłem customową ładownicę na magazynki do Scorpion Evo i też jest super wykonana. Multicam to multicam ;)

 

Na duży plus kontakt z Neptune Spear podczas realizacji zamówienia - bezproblemowy, bez opóźnień i w pełni profesjonalny.

Link to post
Share on other sites

Również polecam. Poszukiwałem admin poucha, który umożliwiałby przenoszenie i wygodny dostęp do smartfona. Odezwałem się do Neptune Spear i po szczegółowych ustaleniach otrzymałem wysokiej jakości produkt, w 100% spełniający moje wymagania. Cena również przystępna jak na produkt całkowicie customowy i wykonany z Cordury w kamuflażu Pencott Greenzone. Bardzo dobry kontakt, zaskakująco szybki czas realizacji, błyskawiczna wysyłka i przystępna cena sprawiają, że pewnie jeszcze nie raz do Neptune Spear się odezwę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Posiadam dwa elementy ekwipunku od NS:

-Pas na broń

-Pokrowiec na ręke na Foretrex 301.

Mogę z czystym sumieniem polecić ekwipunek od NS. Jest bardzo dobrze wykonany i z dobrej jakości materiałów. Ale największą zaletą NS jest możliwość wybrzydzania - możesz sam zaprojektować swój szpej, a NS to wykona. Nie mówiąc już o fakcie, że w razie potrzeby da sugestie jak ulepszyć projekt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...