Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika Snajperska


Recommended Posts

Ktoś może mnie oświecić kto jest producentem tego?

Wygląda mi to na A&K, a jeżeli tak jest, to wstawisz tam dowolną sprężynę w standardzie AEG.

EDIT: Nie było mnie na forum jakoś dwa lata, więc się nie orientuję dokładnie, ale kliknąłem w ten temat przez chwytliwy tytuł, i widzę, że chyba nic się nie zmieniło. Nadal młodzi napaleni na snajperzenie nie potrafią pojąć istoty bycia snajperem w ASG. Nadal szukanie odpowiedzi w starszych tematach przerasta. Ehhh...

Edited by matheoo41
Link to post
Share on other sites

Ktoś może mnie oświecić kto jest producentem tego?

Wygląda mi to na A&K, a jeżeli tak jest, to wstawisz tam dowolną sprężynę w standardzie AEG.

 

To to samo co gunfire sprzedaje. Po prostu gunfire ma swoją markę GFC czy co innego i maruje te ACM jako swoje (a to dokładnie to samo) bo miałem te SWD. Różnice są niewielkie i opisane w tematach o A&K i tym wynalazku.

 

M120 wstawisz... jak chcesz...

Link to post
Share on other sites

GFC, ACM, A&K, Koer - to samo :icon_wink:

 

Sprężyna pasuje od aeg, a wymiana banalnie prosta (2 śrubki imbusem odkręcasz i zdejmujesz prowadnicę sprężyny i już na wierzchu).

 

Tutaj masz filmik (swds to praktycznie to samo co swd tyle, że ma składaną kolbę):

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Wiesz matheo, na początku radzili kupić aega. I kupiłem. Ale jak wiadomo nie da się żyć z jedną repliką. Potrzebowałem długiej repliki, a więc dlaczego nie może to być swd? M120 chcę wstawić, bo mi tyle wystarcza. Dam przykład. Mój kolega kupił l96 od ares/asg 360fps z serii proline za ok. 2000zł i okazało się, że strzela ona celnie i daleko na 70m. To po co tuning?

Edited by PrOdEuX
Link to post
Share on other sites

m120 z aeg na pewno wstawisz bo pasują, więc bez problemu - ja chińską zmienię na m170 guardera, ale najpierw ją pomęczę aż się ubije :icon_biggrin:

 

No wiesz - 70 m zasięgu jak na rasową snajperkę to słabo, bo zmodzony aeg ma te 60-70 m zasięgu (ja w rk02 w stocku mam jakieś 53 m na kulkach 0,25, bo mierzyłem i ma to 360-370 fps na 0,2g bo chronowałem na 2 chrono, żeby sprawdzić).

 

Jak Ci to wystarczy to ok i faktycznie tuning tego jest bez sensu (może z wyjątkiem gumki i lufy bo to warto włożyć). Bez montażu i lunetki na 50 m nie postrzelasz zbytnio (nie widać mniejszego celu bo muszka zasłania) i tutaj ten wydatek także jest podstawą zabawy - zwłaszcza jak chcesz nieco dalej strzelać czyli 50-60 m powiedzmy.

 

Na więcej bez mocniejszej sprężyny bym nie liczył, a jak nie potrzeba Ci to taka pseudosnajperka wystarczy.

 

Piszę pseudosnajperka, bo w normalnych warunkach dla typowego snajpera to nie jest snajperka i to nie jest karabinem wyborowym, bo nie ma takich osiągów, a jedynie wygląda jak snajperka swd :icon_biggrin:

 

Chyba temat wyczerpany :icon_biggrin:

 

To ogarnij usztywnienie i stabilizację lufy w replice (jest info w temacie o swd a&k) i będzie git.

 

Problemów z naciąganiem raczej nie będzie, więc rączki nie potrzebujesz i nic się tam nie urwie, bo nie ma się tam co popsuć (o ile dobrze to złożysz po wymianie gumki, lufy i usztywnianiu).

 

P.s. no nie wiem czy 360 fps daje taki zasięg i celność i to w stocku. Po Tokio Marui to może bym się i tego spodziewał ale to nie ta klasa cenowa pewnie :icon_wink:

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...