Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Szybkie 2 pytanka.

Czy sprężyna 9mm np z vsr m150 airsoft pro podejdzie do tej giwery-nie bedzie za krotka itp?

Czy lufy prometheusa podchodzą bez problemu w tą komore hopa?

Mam plan poskladac to tak;

-Cylinder,tlok,prowadnica od barta

- lufa promyk 550mm (adapter tlumika i lufa w tłumiku)

-guma hopa jeszcze nie wiem jaka, jakieś sugestie mile widziane.

-sprezyna 150 aspro

Jakies 570 fps powinno wypluć.Tuningowal ktos już to?

Sorry za brak polskich znakow ale pisze na szybko z tel

 

Link to post
Share on other sites

Nowa seria ASPro prawdopodobnie na żadnym secie nie da 570 fps, bo poszli w dół ze sprężynami. Natomiast na starej 150 (sprzedawanych tak do połowy tego roku) spokojnie nawet okolice 600 da się uzyskać. Z resztą mierzcie grubość drutu, to będzie wiadomo, która macie. Nowe mają 1,4mm.

Edited by bart_a
Link to post
Share on other sites

Uwaga ! wszyscy zainteresowani Mam sprawdzoną w boju i stjunowaną luske(cm700) dzięki pomocy Barta i jego zestawowi osiągnałem w porywach nawet 755 fps.

Obecnie po ustabilozowaniu zestawu mam stałe 650 nma zerowej komorze przy podkręceniu hopka skacze do 680.

Zestaw wygląda tak:

Cylinder tłok i prowadnica od Barta(mega zajebista robota polecam)

Lufa Guarder 650 mm 6.02(lufe musiałem dremelkiem lekko przyfrezować gdyż okienko hopka w komorze nie pokrywało się do końca z okienkiem w lufie)

Gumka.......gg zielona dupa kręciła mi losowo ale mogła byc to wina komory

obecnie czarna gumka guardera przeznaczona do wysokich obrotów

sprężyna guarder m170

KOMORA tu sie najbardziej nawkurwiałem, zostawiłem stock ale.... dorobiłem dystanser z wkładu długopisowego, nabyłem sprężynkę dociskową na ramiona hopka i dokleiłem izolką . I w końcu zaczeła kręcić jak trzeba. W stocku nie ma tej sprężynki a komora wygląda bliźniaczi do PDI type L96

efekt na tą chwile 85 m zasięg skuteczny trafiam w zarys głowy(aczkolwiek jeszcze musze troszke komore dostroić) całkowiteo nie mierzyłem jeszcze ale ocenima na ponad 100m . w razie pytań piszta

Link to post
Share on other sites

Jak sprężynke do ramienia dałeś ,jak z tego co wiem to ma 2 ramiona dociskowe bo jest podobna do pdi.

Wertyn na taiwangunie na filmie o tej giwerze gościu trafia z 65m na stocku ponoć, w sylwetke człowieka tylko nie pamietam jakimi kulkami

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

hehehe dzwoniłem właśnie na tajwanagana, chłopaki nie maja pojęcia co tam wepchnąć ich serwisant sam sie mnie pytał jaki cylinder i skąd.............ale jest światło ma przetestowac komore aspro która u nich sie pojawiła iiiii będzie dzwonił. dam znaka co i jak

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby użyć swoich szamanskich mocy i powiedzieć co będzie miało lepsze osiągi , well mb01 z komorą AA lufa km heade i sprężyna 150 czy ta stockowa cyma ?

 

Słuchaj miałem pare welli iiii już ich nie lubie ale uwaga napewno łatwiej będzie Ci tjunić wella z racji na dostępne pełne zestawy niż Cymke w tej chwili. Piszę w tej chwili bo napewno za czas jakis pojawią sie na rynku gotowe części. I tyle decyzja należy do Ciebie

 

Nowa seria ASPro prawdopodobnie na żadnym secie nie da 570 fps, bo poszli w dół ze sprężynami. Natomiast na starej 150 (sprzedawanych tak do połowy tego roku) spokojnie nawet okolice 600 da się uzyskać. Z resztą mierzcie grubość drutu, to będzie wiadomo, która macie. Nowe mają 1,4mm.

Barta ma racje testowałem 150 aspro nową i wydmuchało 540 fps

Link to post
Share on other sites

Wertyn44...pytanie kompletnie z d..y.Wszystko zależy od szczelności danego egzemplarza,wykonania przez chińczyka i od tajli jakie tam upchasz.

Możesz kupić 2 takie same mb01 a każde będzie strzelać inaczej.Tak naprawdę kupując co kolwiek to kupujesz bazę pod snajperkę bo ją musisz zbudować sam.

Nikt tu nie jest wróżbitą żeby ci odpowiedzieć.Dla mnie cm700 na starcie byłaby lepsza bo ma stalowe seary które na bank wytrzymają więcej niż te wellowskoe stockowe

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...