Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak ty chcesz pchać guardera gumkę do snajpy...to ja już nic się nie wypowiem w tym temacie...
I po co te nerwacyje, za Twoje kupuje albo w dowodzie go masz? ;) Pomysł poroniony, ale spróbuj, włóż i zdaj relację jak poszło;).

Btw. ktoś pakował fioletowego promyka? Uszczelni się ze stockowa komora?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toś powiedział

Mnóstwo ludzi pcha to do vsr i bar 10 i to nie tylko w PL bo jest to jakaś alternatywa choć pdi nie dorówna ale działa i jwst sprawdzone i na bank lepsze od ppsa czy zestawów 45°.Znajomy już na airsoftpro v2 przemielił tysiące bbs,ja mam v3 i chodzi to mega fajnie -tyle że tylko trigger set i tłok z prowadnicą bo cylinder mam od barta...nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj...

Pokaż mi jednego snajpera co biega z gumą guardera ...Tego bym nawet nie wsadził do totalnie dziadowatego chińskiego aega niższej półki ...raz miałem ją w rękach i od patrzenia się potargała a ty chcesz ją zapakować do snajpy i strzelać na niej kulkami 0,4g albo cięższymi?...

Myślisz że po co ludzie pakują prometheusy,systemy,maple leaf czy inne lepsze gumki ..dla szpanu czy lepszego samopoczucia?

Jakby szło poskładać dobrą replikę snajperską na pps czy shs to każdy by to zrobił zaoszczędzając majątek

Nath masz rację..nie mam nikogo w dowodzie i nie potrzebna w sumie ta frustracja ale czasem ręce opadają ...a też chcę uchronoć kogoś przed niepotrzebną stratą kasy..widać niepotrzebnie

 

Wracając do gumki hopa bo będe też posiadaczem tej cymki na dniach...Jakie gumy siedzą u was i z jakim rezultatem?

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Jak ty chcesz pchać guardera gumkę do snajpy...to ja już nic się nie wypowiem w tym temacie...

no to Ci zapodam teraz zagwostke uwierz że nie kręci zadna gumka poza guarderem czarnym

gg zielona nic, madbull niebieski nic, wsadziłem czarnego guardera i zapierdala

Link to post
Share on other sites

To nie svd od A&K żeby jakieś opiłki szyścić

Dzisiaj przyszło moje m40a3.Wykonanie jak za tę kasę to chylę czoła chińczyką.Wszystko zwarte nic nie trzeszczy ,waga odpowiednia,w stocku leciutko się naciąga.Reszta info po tuningu bo czekam na pełen zestaw cylindra i tłoka u bart_a

 

Pytanie jakiej długości lufę dobrać?

Stock ma niby 450 mm

Założony mam tłumik i chcę dłuższą

Brać 509 czy 550mm? Nie będzie jakichś spadków mocy etc?cylider wyrobi?

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

To nie svd od A&K żeby jakieś opiłki szyścić

Dzisiaj przyszło moje m40a3.Wykonanie jak za tę kasę to chylę czoła chińczyką.Wszystko zwarte nic nie trzeszczy ,waga odpowiednia,w stocku leciutko się naciąga.Reszta info po tuningu bo czekam na pełen zestaw cylindra i tłoka u bart_a

 

Pytanie jakiej długości lufę dobrać?

Stock ma niby 450 mm

Założony mam tłumik i chcę dłuższą

Brać 509 czy 550mm? Nie będzie jakichś spadków mocy etc?cylider wyrobi?

stock ma 460

ja obecnie mam 590

Link to post
Share on other sites

Nie moge edytować..

Powiedz mi skąd wziąłeś tą sprężynke stożkową?

Rozebralem wlasnie cyme i tradycyjnie coś musi być zdupione jak to u krakmanów...

Przerwany mam ten o -ring który łączy ramiona docisku gumki ale jakoś to ogarnę,dorobię z uszczelki...

Link to post
Share on other sites

Ok.Dzięki

Ja wziąłem 550 bo później tylko 600 było

Martwi mnie tylko że bart od 4 dni milczy :icon_neutral2:

spokojnie , czasem tak jest , ale godny polecenia fachowiec

 

Nie moge edytować..

Powiedz mi skąd wziąłeś tą sprężynke stożkową?

Rozebralem wlasnie cyme i tradycyjnie coś musi być zdupione jak to u krakmanów...

Przerwany mam ten o -ring który łączy ramiona docisku gumki ale jakoś to ogarnę,dorobię z uszczelki...

oringi w castoramie sa po 2 zeta dobierz średnice i ok, sprężynkę dostałem od znajomego serwisanta w Łodzi bo akurat miał.

Link to post
Share on other sites

Bart sie odezwał.Wiem że wachowiec bo do vsr mi cylinder robił :)

Oring dobralem troche ciaśniejszy bo znalazłem w domu :)

Po sprężynke właśnie jadę ..Powiedz mi jak strzelisz na pusto i zatkasz lufę na końcu to masz strzykawkę czy nie?

Tzn jak puścisz palec czy powietrze dopiero wylatuje z lufy

Link to post
Share on other sites

Z tego co zauważyłem problem nie leży po stronie komory, że nie ma strzykawki na lufie.Stockowa głowica cylindra ma minimalnie za wąską dyszę i kołnierz gumki hopa słabo ją otula jak na stocku tak i na promyku który powinien mieć teoretycznie węższy kołnierz .

Zustaje albo minimialnie zwiększyć jakoś dyszę albo zmodzić komorę hopa tak aby mocniej ścisła kołnierz gumki...tylko jak..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...