Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziku masz te strzykawe czy nie na tej lufie? Odpisz bo może niepotrzebnie walcze z tym o życie bo poprostu komora może być ..ujowa

Masz w komorze jakiś o ring w śordku czy nie? Bo niby to klon Pdi a one mają .U mnie brak a jak u ciebie?

wiesz co , nie wiem

sprawdzałem przed chwila i przy strzale na pusto czuje że uderza powietrze w palec

 

Dziku masz te strzykawe czy nie na tej lufie? Odpisz bo może niepotrzebnie walcze z tym o życie bo poprostu komora może być ..ujowa

Masz w komorze jakiś o ring w śordku czy nie? Bo niby to klon Pdi a one mają .U mnie brak a jak u ciebie?

oringa w komorze nie widziałem żadnego

 

osobiście ta komora doporwwadza mnie do szału. czekam na co ś co będzie pasowac i ładuje

 

no dobra , wg krakmanów jedyna komora pasująca i z najmniejsza ilością przeróbek to PDI 96

Link to post
Share on other sites

Dziku to sprawdzasz to tak.

Zatykasz lufe mocno palcem i oddajesz strzał jak puścisz palec ma dopiero być słyszalne ujście powietrza tak choćby tłok dopiero uderzył o głowice cylindra.

Daj znać bo to ważne ;)

 

Wiec dkoro pasuje tylko pdi l96 to z gówna w gówno się pakować nie będziemy za tw pieniądze , no chyba że trafi się tania używka

Link to post
Share on other sites

Dziku to sprawdzasz to tak.

Zatykasz lufe mocno palcem i oddajesz strzał jak puścisz palec ma dopiero być słyszalne ujście powietrza tak choćby tłok dopiero uderzył o głowice cylindra.

Daj znać bo to ważne :icon_wink:

 

Wiec dkoro pasuje tylko pdi l96 to z gówna w gówno się pakować nie będziemy za tw pieniądze , no chyba że trafi się tania używka

no to nie ma

 

Panowie jak to jest z tą komora i tymi cholernymi ramionkami. jak znosi w lewo dajmy na to to które ramie ma na to wpływ? Bo momentami juz głupieje

Link to post
Share on other sites

Czyli te komory są z d..y skoro strzykawy nie idzie zrobić albo kombinacja z gumkami .

Co do ustawiania hopa.Zastanawiam się czy nie zcalić tych dwóch ramion razem na sztywno np jakimś klejem tak aby powstało choćby jedno duże ramie.Regulowało by się wtedy jedną z tych 2 śrub.

Jedyny wałek w tym, że trzeba by to zrobić na czymś płaskim i dokładnie aby nie było różnicy w wysokości ramion.

Można by się pokusić o zrobienie nowego ramiona dociskowego jednego tak np. jak w komorach Action Army którą nota bene mam w bar10

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Czyli te komory są z d..y skoro strzykawy nie idzie zrobić albo kombinacja z gumkami .

Co do ustawiania hopa.Zastanawiam się czy nie zcalić tych dwóch ramion razem na sztywno np jakimś klejem tak aby powstało choćby jedno duże ramie.Regulowało by się wtedy jedną z tych 2 śrub.

a podpowiedź do ramionek?

sprawdze jeszcze strzykawke na czarnym gdr z którego szydzicie, bo teraz mam macarona 80 i szczerze po paru magazynkach mam wrażenie że lepiej latało na gdr

Link to post
Share on other sites

Wsadze na razie zestaw barta i m150 as pro starej serii.Zobacze czy wydmucha podobnie co vsr ~570fps.Jak tak to nie bede kombinował a jak nie to trochę rzeźby będzie

mysle że uzyskasz, ja mam na m160 gdr 615, powiedz a widziałeś w komorze miejsca na oringi takie jak w pdi? bo zastanawim sie nad sciagnieciem ich od chińczyka i ponawiam pytanie o te jeba.... ramionka

Link to post
Share on other sites

Wertyn...ja sie zastanawiam czy ty na poważnie to piszesz wszystko..

Nie jestem laikiem i złożyłem już kilkanaście replik , w tym 3 snajperskie..

Najpierw zawsze sprawdzam zespół cylindra czy ma strzykawe i trzyma ciśnienie a później całość jeżeli chodzo o snajpy.Tak na cylindrze jest wzorowa strzykawa i trzyma elegancko.Problem jest po stronie komory bądź gumki ,choć nawet ta stockowa nie trzymała ciśnienia ,jak i inna którą podmieniłem z aega- czyli problem już na 3 gumach.

Pytam tylko aby mieć zarys czy ta komora jest we wszystkich egzemplarzach taka ,czy akurat tylko w moim ale jak widać nie tylko u mnie

Link to post
Share on other sites

Nie skladam tylko sobie giwer to raz

Mam jedna vsr a teraz z chęci posiadania kupiłem m40a3 i tyle w temacie

Po drugie skoro nie masz nic sensownego do napisania ,to nie pisz bo robi się offtop a teoretyków to jest mnóstwo.

 

Wracając do tematu.Dzisiaj przyszły fanty od bart_a i akurat w moim egzemplarzu muszę trochę powiększyć otwór w rączce przeładowania ,aby weszła na trzpień cylindra+ powiększyć otwór w tej części którą przykręca się imbusem za rączką.Wieczorem spróbuje to poskładać do końca a jutro sprawdzę na chrono.

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...