Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A czy jeżeli wydrukowałbym w 3d go ten plastik by się nie wyginał przy dociskaniu? W sensie to ramię.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nie powinno się wygiąć bo tam nie ma za wielkich sił ,chyba że dopierdzielisz tdc na maxa i trzaśnie.Można by też dorobić te ramie z kawałka metalu ale to już wyższa szkoła lub na te wydrukowane przykleic cienką blaszkę od góry

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Z lunetą i bipodem(moj zestaw) waży około 5.5kg co jest odczuwalne po całym dniu walki ale nie da się jej nie kochać :icon_wink:

 

Waga mnie nie przeraża. Przerobiłem AUG A3 od JG na DMR. Ten bez bipoda waży tyle samo. Kocham go z serca całego, niestety nie jest tak cichy jak chciałbym. Osiągów też już mu raczej nie poprawię bo są limity fps dla AEG-ów a poza tym AUG A3 to nie DMR prawdziwy i czasem na imprezach są zgrzyty.

 

Mało w necie info jest na temat tej snajpy. Jeżeli piszecie, że jest dobra to ją nabędę. Do tego poproszę Barta o jego zestaw tuningowy i zobaczymy jak będzie działać. Przynajmniej odpadnie mi zakup lufy precyzyjnej.

Link to post
Share on other sites

Nie powinno się wygiąć bo tam nie ma za wielkich sił ,chyba że dopierdzielisz tdc na maxa i trzaśnie.Można by też dorobić te ramie z kawałka metalu ale to już wyższa szkoła lub na te wydrukowane przykleic cienką blaszkę od góry

Ooo ten pomysł z blaszką mi się bardzo podoba :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja chyba TDC zrobię tak, że nakrętkę wkleję w lufę klejem epodksydowym a nie na lufę wydaje.

Kiedyś nakleiłem na i po jakimś czasie zaczęło się ruszać (nie wykluczam, że podłoże mogłem źle przygotować.

W sobotę coś pokombinuję i wrzucę ew fotki ;)

Link to post
Share on other sites
Obaw żadnych.

Ja strzelam na starej seri airsoft pro m150 ~540 fps

I guarder m160 ~640 fps

Przemieliła już trochę a zespół spustu bez rysy nawet

Czyli jak zakładano tak jest. Zespół spustu 90 stopniowy, bez potrzeby wymieniania na inny. Cudna sprawa :) I takie pytanie Mario. Czy używałbyś tej repliki jako broń główna? (oczywiście broń główna ze snajperek) :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Używam jej jako broni głównej na przemian z bar 10 .

Kawał kloca ale jest piękna no i trochę bardziej celna z racji dłuższej lufy (wsadziłem 550mm ) bo w bar mam laylaxa dedykowanej długości-bodajże 433mm

Bara cenię za jeko lekkosć i gabaryty-2 różne repliki jednym słowem,obie równie dobre.Na kożyść cymy przemawia to że zespół spustu zostaje przy tuningu

Nie gram aegami w ogóle stąd 2 repliki sbajperskie.

 

Co do ramiona to ja bym to przykleił na klej epoksydowy.W mojej cymie mam ramiona sklejone tak jak pisałem cyjanoakrylem ale zamiast blaszki mam około 1.5mm warstwy epoksydowego na górze(wyglada jak lukier na pączku).Wszystko działa ok i trzyma elegancko bo klej jak wyschnął zrobił się jak szkło.

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites
Używam jej jako broni głównej na przemian z bar 10 .

Kawał kloca ale jest piękna no i trochę bardziej celna z racji dłuższej lufy (wsadziłem 550mm ) bo w bar mam laylaxa dedykowanej długości-bodajże 433mm

Bara cenię za jeko lekkosć i gabaryty-2 różne repliki jednym słowem,obie równie dobre.Na kożyść cymy przemawia to że zespół spustu zostaje przy tuningu

Nie gram aegami w ogóle stąd 2 repliki sbajperskie.

 

Co do ramiona to ja bym to przykleił na klej epoksydowy.W mojej cymie mam ramiona sklejone tak jak pisałem cyjanoakrylem ale zamiast blaszki mam około 1.5mm warstwy epoksydowego na górze(wyglada jak lukier na pączku).Wszystko działa ok i trzyma elegancko bo klej jak wyschnął zrobił się jak szkło.

Dziekuje za odpowiedź ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A ja zadam jakieś bardziej wartościowe pytania niż czy warto to czy tamo.

Z czego wycięta ta blaszka, jaką ma grubość i na co przyklejona do ramion?

Może i ja u siebie zrobiłbym podobny patent.

 

Blaszka to ta co trzyma GB V3 od góry, z tego wycinałem. Ramiona sklejone kropelka, blaszka też. Całość pilnikiem wyrównana by przylegało jak najlepiej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...