Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mierzone 75 skutecznego na 0.36 5 metrów dalej spadały kulki , pisałem juz w tym temacie to raz ale powtórzyłem jeśli nie jesteś zainteresowany całością .hgQcAZU.jpg

Lunetę mam

Wertyn, sprzedajesz tą snajperke? :D Kurczę, 75 metrów celnego zasięgu najs.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chciałbym się zapytać, jaką średnicę oraz długość maja te śróbki do regulacji hop up? Chciałbym zamontować minimalnie dłuższe, bo pokusiłem się o pogrubienie dystansera o rurkę termokurczliwą i teraz jednak trochę za mocno podkręca 0,36 nawet na dokręconych maksymalnie śróbkach. Czy nie lepiej byłoby po prostu usunąć tą rurkę termokurczliwą? Czy może jednak te śróbki dać dłóższe, aby można było bardziej dokręcić je?

 

p.s śróbki te po za mocnym wkręceniu, wylatują z gwintu i mogą wpaść do środka - nie mają ograniczenia żadnego.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam teraz możliwości, aby sprawdzić wymiary śrób(xD) oraz wolnej przestrzeni powstałej po ich maksymalnym wkręceniu, gdyż nie będzie mnie jeszcze w domu przez kilka dni (ponad). Dlatego prosiłbym kogoś z Was o sprawdzenie tych wymiarów, jeżeli jest to możliwe. :)

 

Czemu sobie ich nie zmierzysz? Sprawdź sobie ile luzu masz gdy ramiona opierają się na maksymalnym wkręceniu śrub. Może być tak, że już wyżej nie pójdą w górę

Karol, ramiona mają jeszcze pełen zakres ruchu. Mógłbym nawet je podnieść jeszcze o centymetr. Edited by czerwo
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wymieniłem wnętrzności, wsadziłem tam zestaw od barta. Zmieniłem gumkę na zieloną g&g. W stockowej konfiguracji maksymalnie wysunięta gumka ledwo co podkręcała kulki. Teraz nie podkręca w ogóle, w końcowej fazie lotu kulka mocno opada. WTF.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...