Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozterki Woodlandowca


Recommended Posts

Cześć

 

Poszukuję bluzy w woodlandzie, o w miarę nowoczesnym kroju (jak CPU helikona, od biedy ACU).

 

Obecnie mam BDU przeszyte na RAID, ale to nie do końca to. Chciałabym aby bluza była trochę dłuższa i bez dolnych kieszeni, tak abym mógł ją spokojnie wsadzić w spodnie, trochę luźniejsze niż BDU, kieszenie na ramionach, mile widziana stójką.

 

Wiem że Allegro i aliexpress są zalane takimi produktami, ale po pierwsze szukam czegoś sprawdzonego, po drugie czegoś co wejdzie na osobe o 195cm wzrostu i 110 w klacie i nie będzie wyglądać jak po młodszym bracie ;)

 

Kolorystyka nie musi się w 100℅ zgadzać z legitnym woodlandem, bo i tak portki mam od Emersona.

 

Ktoś coś?

Link to post
Share on other sites

Nie podam Ci teraz modelu spodni, ale część z nich ma zajebisty system ściągacza w pasie. Elastyczna taśma, która skraca się lub wydłuża zależnie od tego ile masz w pasie. Nawet bez pasa spodnie bdb leżą na dupsku. Dodatkowo, bluzy są chyba ciut dłuższe niż większość produktów na rynku - dla mnie zajebista opcja.

Link to post
Share on other sites

https://www.military...dland-camo.html

 

Jesteś niepoprawnie niesamodzielny albo leniwy. Ten sam sklep :icon_smile:

 

Marka u nas bardziej znana z produkcji kabur, ale w jutubach znajdziesz kilka recenzji/opisów tego combata. Brałbych.

 

Bawełna nawet z dodatkiem akrylu na część tułowia to raczej słaba sprawa. Pamiętajmy że tamten element ma odprowadzać wilgość od ciała, a sami wiemy że bawełna jest pod tym względem słaba

Link to post
Share on other sites

Sensownych combat shirtów w woodlandzie w Polsce szukałem długo i niestety poległem. Według mnie najsensowniejsza opcja biorąc pod uwagę współczynnik cena/jakość to tru-spec, niestety w Polsce nigdzie niedostępny, pisałem maile do wszystkich dystrybutorów na nasz kraj i niestety nikt nie chciał mi ściągnąć. Może jak będzie nas więcej to się skuszą?

 

Tak czy inaczej, na tą chwilę pozostaje chyba tylko krawiec, który przerobi jakiegoś UBACS'a, bo Helikon/Rothco/Specna Arms moin zdaniem mija się z celem.

Edited by MiKorn
Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...