Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytania początkującego


Recommended Posts

Wymienisz tłok na cięższy to szybciej pęknie szkielet GB, wtedy kupisz nowy i napędzisz popyt :icon_lol:

 

Bez żartów. Bierz coś od EA i będziesz zadowolony. Replika mająca 330 fps to duży komfort. Możesz bez problemu wejść na każde CQB i bez moralnych dylematów faszerować kolegów kompozytem z każdej odległości*

 

*jednak trochę "z żartami"

Link to post
Share on other sites

Olej maskę (wystarczy się nie szczerzyć) i ochraniacze (w lesie tylko przeszkadzają) będziesz 70 zł do przodu.

 

I właśnie przez takie podejście tak wiele osób nie uklęknie szybko w terenie i nie wda się w wymianę kompozytu na wprost gdy trzeba, a będzie się chować. Maska i ochraniacze to po prostu komfort, że nie trzeba się przejmować pierdołami.

 

Co do magazynków do EA-mam, podają mi plastikowe midy od KA, metalowe od boyi i cymy, jakieś tansze plastiki od amoeby też ostatnio widziałem z taką repliką i też działały. Każde dobre magi do m4 powinny działać.

Link to post
Share on other sites

Czy jest jakiś temat / artykuł z podstawową wiedzę dla początkujących na temat mundurów i ogólnie ubioru?

O replikach, ochronie oczu, bateriach, celownika itd znalazłem, a o ubiorze mam problem znaleźć...

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

http://wmasg.pl/pl/articles/show/617194

 

Czego konkretnie szukasz? To temat rzeka, ciężko poruszyć wszystkie zagadnienia.

Link to post
Share on other sites

Mundury. Te wszystkie skróty (MC, DPM, WDL, DDPM, MPT itd) domyślam się że to nazwy mundurów albo wzoru maskowania ale wpisując te nazwy w google często wyskakują mundury o zróżnicowanych wyglądach.

 

Co brać pod uwagę wybierając mundur? Na co zwracać uwagę?

 

Jaki mundur jest rozsądnym i stosunkowo nie drogim wyborem dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę? Jaki wzór maskowania spisuje się dobrze w polskich lasach?

 

Ochraniacze na kolana. Jak wyżej. Co brać pod uwagę wybierając ochraniacze? Na co zwracać uwagę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...