Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ale tak na serio ktoś uważa że ktoś by się przestraszył takiej zbieraniny albo pomyślał że to terroryści się szykują na autobus napaść?

 

Zastanawiające są te "obserwatorki" znalezione pod latarnią. Nagroda czy co?

https://www.facebook...&type=3

https://www.facebook...&type=3

https://www.facebook...&type=3

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

U nas w Tatrzańskim Parku Narodowym jakiś Duńczyk poszedł z MP5 w Dolinę Chochołowską "porobić sobie zdjęcia" jak zeznał. Ludzie podzwonili gdzie trzeba i chłopa zatrzymali pod zarzutem zakłócania porządku. Więcej nie muszę chyba nic mówić, bo facet był tylko z bronią, więc co dopiero jak ktoś ma hełm, kamzę i mundur!

Link to post
Share on other sites

Ciołkom, powiadasz... Czasami trzeba sięgnąć wyobraźnią trochę dalej niż za to zadupie, na którym się strzelacie i pomyśleć jak możecie zostać odebrani przez przypadkowe osoby mogące się tam znaleźć i nie wiedzące w co się bawicie. Jakbyście z kolegami nie zauważyli to od kilku lat czasy trochę się pozmieniały a stwierdzenie z kilku metrów czy to są zabawki czy też prawdziwa broń jest bardzo trudne. To może być kwestia czasu jak pojawią się tam mundurowi i zanim stwierdzą, że macie w łapach zabawki to mogą Wam trochę nerwów napsuć. Niestety, nasze hobby nie wymaga rozgłosu takiego jak na zdjęciach.

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem autorem tych zdjęć i.musze wyjaśnić wszystkie nieścisłości:

1. Ten "przystanek" jest czynny 3/4 razy dziennie przed 10 i po 16 a spotkania są zazwyczaj od 10 do 15

2. Dziewczyny to zaproszone koleżanki

3. Miejsce znajduje się na kompletnym odludziu, budynki z tylu to jakaś mała hurtownia i obok magazyny gls a wszystko znajduje się obok starego nie czynnego lotniska.

 

Na koniec dziękuję za wypowiedzi ludzi z drugiego końca polski, którzy jak tylko zobaczą kawałek cywilizacji to od razu MIEJSCE PUBLICZNE btw lasy w których się strzelamy to tez publiczne czyli powinniśmy pochować repliki i szpej także podczas strzelanki. Pozdrawiam.

 

Witam, jestem autorem tych zdjęć i.musze wyjaśnić wszystkie nieścisłości:

1. Ten "przystanek" jest czynny 3/4 razy dziennie przed 10 i po 16 a spotkania są zazwyczaj od 10 do 15

2. Dziewczyny to zaproszone koleżanki

3. Miejsce znajduje się na kompletnym odludziu, budynki z tylu to jakaś mała hurtownia i obok magazyny gls a wszystko znajduje się obok starego nie czynnego lotniska.

 

Na koniec dziękuję za wypowiedzi ludzi z drugiego końca polski, którzy jak tylko zobaczą kawałek cywilizacji to od razu MIEJSCE PUBLICZNE btw lasy w których się strzelamy to tez publiczne czyli powinniśmy pochować repliki i szpej także podczas strzelanki. Pozdrawiam.

 

I proszę o usuniecie linków odwołujących się do zdjęć na których ukazane są twarze osób które nie wyraziły zgody na rozpowszechnianie ich na tym portalu. Dzięki.

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem autorem tych zdjęć i.musze wyjaśnić wszystkie nieścisłości:

1. Ten "przystanek" jest czynny 3/4 razy dziennie przed 10 i po 16 a spotkania są zazwyczaj od 10 do 15

2. Dziewczyny to zaproszone koleżanki

3. Miejsce znajduje się na kompletnym odludziu, budynki z tylu to jakaś mała hurtownia i obok magazyny gls a wszystko znajduje się obok starego nie czynnego lotniska.

 

Na koniec dziękuję za wypowiedzi ludzi z drugiego końca polski, którzy jak tylko zobaczą kawałek cywilizacji to od razu MIEJSCE PUBLICZNE btw lasy w których się strzelamy to tez publiczne czyli powinniśmy pochować repliki i szpej także podczas strzelanki. Pozdrawiam.

 

Ośmieszasz się. Paradowanie z replikami, w pełnym oporządzeniu w miejscu takim jak te widoczne na zdjęciach to przejaw głupoty i braku wyobraźni. Twoja "logika" niestety zawodzi. Mała prośba: Utemperuj kolegę. Nazywanie "ciołkami" osób które wytykają waszą głupotę uważam za zwyczajne gówniarstwo zważywszy na to, że na tym forum jest wiele osób które w airsofcie są więcej lat niż wy na świecie.

 

Co do zdjęć, to Ty decydujesz co udostępniasz na FB.

Link to post
Share on other sites

Ha ha wszystko co wrzucasz na fejsa JEST PUBLICZNE bo zgadzasz się jednocześnie na ichni regulamin. Chyba mało kto go czyta. Od kiedy wrzucasz to na portal zrzekasz się praw autorskich do nich. To ludzie powinni trochę myśleć i nie udostępniać wszystkiego dla postronnych. I na serio nie paradować tak z replikami bo brukowce lubią takie tematy, weźmy ten z jakiejś tam gazety pomorskiej.

Dziękuje i życzę więcej rozumku na przyszłość.

Link to post
Share on other sites

Kriss i Buniek mnie uprzedzili.

Do Adko - po prostu dwukrotnie niepotrzebnie zwracacie na siebie uwagę. Po pierwsze, wystarczy że do wspomnianej hurtowni czy GLSu przyjedzie nowy dostawca i zobaczy ludzi z "bronią" przyczajonych na poboczu... Może to i kosmicznie nieprawdopodobny scenariusz, ale jednak co jakiś czas czytamy że ktoś gdzieś wezwał policję do airsoftowców. Po drugie - niepotrzebnie chwalicie się tym w necie.

Ja rozumiem że będziecie grać na tym lotnisku - i ok, jeśli właściciel terenu Wam pozwala, to grajcie (a pozwala, prawda?). Warto jednak, w trosce o własny tyłek, uprzedzić o tym okoliczną ludność, w Waszym wypadku - ochronę w.w. obiektów. Zawsze natomiast warto nie paradować ze sprzętem gdzie nie trzeba, bo to proszenie się o kłopoty.

 

Akant, mam nadzieję o takiego ciołka Ci chodziło;p

Link to post
Share on other sites

Tak a propos, to ja i koledzy przez pierwszy rok aesgejowania chodziliśmy na miejscówkę w pełnym szpeju, z replikami na wierzchu i place na spustach, a jedyne czego doświadczaliśmy to ludzie pytający sie czy jesteśmy harcerzami. Może to dla tego że mieliśmy wtedy 13 lat? Nie wiem. Według mnie dorośli faceci paradujący w szpeju po mieście to dość niecodzienny widok, i nie rozumiem dlaczego tak robią, skoro wszystkie rzeczy można spokojnie zmieścić do plecaka górskiego i nie wzbudzać sensacji. Poważnie, nie chcę malować repliki na niebiesko i zmniejszać fps, bo komuś nie chciało sie przebrać się w lesie.

Link to post
Share on other sites

Trochę wyobraźni. Jeździc tamtędy mogą rożni ludzie - ktoś może zadzwonić po niebieskich. Ba, sami policjanci mogą przejeżdżać. Dodatkowo nie wiemy co się w kraju dzieje. Dla nas zwykły dzień, a policja może właśnie poszukuje sprawców napadu na bank. Mało prawdopodobne? Tak, ale jednak możliwe. Nie wiem jak ma w prawie użycia broni policja, ale wojsko ma, że broni palnej można użyć wobec osoby nie podporządkowującej się wezwaniu do natychmiastowego porzucenia broni, materiału wybuchowego lub innego niebezpiecznego przedmiotu - stawiam, że niebiescy i inne służby mają podobnie. Dlatego:

1. nie rzucać się w oczy,

2. jak już przyjadą jakiekolwiek służby najpierw odkładać czy nawet rzucać replikę, a dopiero potem tłumaczyć co i jak.

Link to post
Share on other sites

Ha ha wszystko co wrzucasz na fejsa JEST PUBLICZNE bo zgadzasz się jednocześnie na ichni regulamin. Chyba mało kto go czyta. Od kiedy wrzucasz to na portal zrzekasz się praw autorskich do nich. To ludzie powinni trochę myśleć i nie udostępniać wszystkiego dla postronnych. I na serio nie paradować tak z replikami bo brukowce lubią takie tematy, weźmy ten z jakiejś tam gazety pomorskiej.

Dziękuje i życzę więcej rozumku na przyszłość.

 

Nie, wrzucając zdjęcia na Fb nie zrzekasz się żadnych praw do niego, udzielasz jedynie Fb licencji na przetwarzanie zdjęcie do czasu jego usunięcia.

Natomiast wrzucanie linków w żadnym wypadku nie jest karalne tudzież sprzeczne z prawem, inaczej byłoby gdyby OP pobrał zdjęcia i wrzucił je z własnego hostingu.

 

Inna sprawa, że takie paradowanie z replikami jest rzeczywiście mocno nierozsądne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...