Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze pierwszego szturmowca + pytanie


Recommended Posts

Witam, zaczynam zabawę z ASG szukam dobrego mocnego szturmowca który będzie wytrzymały i nie rozleci mi się w parę miesięcy . Mam parę opcji ale nie wiem właśnie czy będą dobre :

AK-47 (CM.042A) - CYMA

bądź też

Karabinek szturmowy SRT-13 (SRT-01-006412)

Sam nie wiem szukam czegoś z 400 FPS na start budżet do 500 ale jak będzie trochę wiecej to luz

Do tego pytanie bo spotkałem się z opinią kolegi że te akumulatory które są dołączone do repliki są tylko na rozruch a potem śmietnik czy to prawda ? jak to wygląda ?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze Spartaci nie cieszą się dobrą opinią.

Po drugiej jak patrze interesuje cię konstrukcja kałacha - w takim przypadku Cymy 4x są nie najgorszym wyborem. Ewentualnie możesz popatrzeć, może na Black Friday jakis Rk Boy'a będzie w dobrej cenie.

 

Co do baterii, standardowo dają w zestawie NiMha, który w ziemie nadaje się tylko do zrobienia kawała koledze. Dlatego wszyscy szybko przechodzą na LiPo

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak bedziesz dbał o nimha i nie zamierzasz siać kompozytu jak z rkm-a to ci spokojnie wystarczy, ja od roku biegam na strzelanki z ładowanym na zwykłej ładowarce nimhem. Jeśli jeszcze nie kupiłeś niczego, to z kałasznikowów w tej cenie to poluj (tak jak pisali koledzy wyżej) na cymę 048, wszystkie rk-i od boyca i ewentualnie, jeśli nie zależy ci aż tak na realiźmie a chętnie zaoszczędzisz paredziesiąt złotych, to rozważ cymę 028 lub 028a, sa teraz na gunfire po 380 zł. Sam polecam 028a, wygląda mega taktycznie, masz w cenie 2 risy i nie przypomina zabawki z bazaru. Spartaków unikaj jak ognia. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edited by sulferno
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa przedmówcy, ja na NiMhu jadę też dość długo i większych problemów nie miałem. Nawet w okolicy zera dało radę strzelać, choć tylko trzy godziny. Mimo to faktycznie warto wymienić na Lipola, bo różnica jest odczuwalna, ale nie jest to zmiana konieczna już, natychmiast.

I co do Spartaca - też miałem, i żałuję wydanych pieniędzy. Zdecydowanie nie warto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...