Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki rewolwer wybrać?


Recommended Posts

Witam. Na wstępie chciałbym przeprosić, jeżeli nie w tym dziale napisałem wątek, jak nie to proszę o przeniesienie. Z góry dzięki.

Chciałbym zakupić sobie boczniaka, a mianowicie replikę rewolweru. Nie interesują mnie żadne glocki, beretty itd... Po długim zastanowieniu zdecydowałem, że chce rewolwer i zdania nie zmienię :) Jakie rewolwery polecacie, czy jest możliwy jakiś tuning, i Wasza opinia na ich temat.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Zależy Ci na możliwości wymiany łusek?

, jak lubisz sobie poprzeładowywać to Dany Wessony. Z serii 715 mają znośne FPSy i hop-up,
. Te ze starej serii są ciut tańsze, bardziej zróżnicowane, ale mają dość pokraczną budowę i te dłuższe mają dzikie FPSy chyba nawet na power downach.

 

Tuning ogranicza się chyba do osłabiania i modyfikowania łusek, aczkolwiek złote rączki z tego forum napewno potrafią wycisnąć z takiego rewolweru więcej.

 

Sam noszę Dana do gier, w których boczniak się "może przydać", bo wiem, że jednak się nie przyda, więc nie za bardzo zawracam sobie głowę celnością na 20 metrów, przeładowywaniem i takimi tam. Dodatkowo nie martwię się jak się czołgam, albo biegam, że wszystko zapiaszczone i magazynki pogubione jak w przypadku GBB. :icon_razz:

Niemniej do CQB dałby spokojnie radę, ciut więcej chrzanienia się przy przeładowywaniu, no bo szkoda łusek gubić, ale nikt nie broni Ci zrzucać ich na ziemię w ogniu walki.

 

No i trochę frajdy jest z post-strzelankowego strzelania do puszek, aby opróżnić nabój CO2. O rosyjskiej ruletce nie wspominając :icon_razz:

 

* - Znaczy, na oczy nie widziałem rewolweru Tokyo Marui, posiłkuję się opiniami sprzed lat i faktem, że 24 > 6, FPSy i hop-up w normie, no i poza tym TM. Może ten który podlinkowałem nie jest najlepszy, ale chodzi mi o ten typ, z niewymiennymi łuskami.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...