Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co jeszcze się przydaje? 300 zł


Recommended Posts

Witam,

zbliżają się święta i uznałem, że fajnie by było uzupełnić swój szpej.

W tej chwili posiadam replikę cm028a, która mnie zadowala, mundur flecktarm, który też mi się podoba(nie czuje potrzeby wymiany na wz) oraz pasoszelki e systemie bw(3 ładownice g3, jedna na saperke, jedna na chlebak).

Zastanawiałem się nad dokupieniem paru mid-capów ~ 50 zł

Jedynym problemem jest to, że na polu bitwy nie miałbym ich gdzie trzymać - do g3 się nie zmieszczą, wchodzą do ładownicy na saperke, ale średnio to wygodne.

Dlatego rozważam 2 opcje:

1. Kupić 1/2 podwójne ładownice na ak w systemie molle i je przyczepić do bw

2. Kupić kamizelkę cholenderska w systemie molle i ładownice na A.

Jeśli nie inwestować w magi to w co?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Oporządzenie BW jest takie sobie.

Zamiast zamawiać specjalne ładownice zanieś pas do krawca żeby za kilkanaście zł naszył na nim molle, wtedy w przyszłości będziesz mógł pakować na dowolne ładownice.

 

 

Albo kup któryś z chestów Condora,5 lowcapów, albo 3 midcapy, worek na zrzut i jakieś małe cargo na kulki i pierdoły.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Włącz sprawdzanie pisowni w ajfonie bo punkt drugi mnie jako rodowitego Holendra obraża ; )

Ładownice BW na magi G36 nie łykną AK?

Krawca, szewc jest od butów, znajdziesz na tym forum w odpowiednim dziale.

Midcapy to oczywiście słuszny wydatek, ale na twoim miejscu już bym zaczął odkładać na dobre buty/replikę.

 

 

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Ostatnio na głównej stronie była recenzja prostego chesta z ładownicami do AK od e-szpej, z tego co pamiętam kosztował ok 150zł. Może nie jest to szczyt marzeń, ale na pewno jest to inwestycja na dłużej niż przerabianie szelek. Jak Ci się znudzi, to powinieneś bez problemu go sprzedać. Zintegrowane ładownice też mają swoje plusy, no i taki chest kosztuje jednak troszkę mniej niż kamizelka+ładownice.

 

Ja, przechodząc z hicapa na midy, kupiłem właśnie prosty chest z czterema ładownicami i 5 magazynków. Mimo że testowałem jeszcze inne rozwiązania, to nadal najczęściej używam tego właśnie chesta.

Link to post
Share on other sites

Jest tylko kwestia jak w wypadku tak głębokich, schowanych ładownic wygląda szybkość i płynność wyciągania i wsadzania (pomijany a ważny aspekt) magów. Firma Beez Combat Ststemsz USA robi ciekawe chesty dedykowane do AK z zajebistą regulacją szelek, można się na nich wzorować przy zamawianiu.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Miliard dolarów. Ale nikt nie zabrania ci podsunięcia pomysłów krawcowi. Ja bym dał sobie uszyć mirkochesta z 3-5 zintegrowanymi, sztywnymi, stosunkowo płytkimi ładownicami open top do szybkiego wyciągania i wsadzania magazynków z szelkami typu H i odwróconymi klamrami fastex celem uzyskania szybkiej regulacji. Taki chest u odpowiedniego krawca nie powinien być skandalicznie drogi.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...