Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam problem ze swoim rk kupilem go jako uzywke pare dni temu i pokrywa sie niezamyka.

Z kumplem testowalismy kilka pokryw ale niewspolgraja z body boyca. Problem jest w tym ze pokrywy sa za krotkie gdzie o 1mm przez to nie lapia sie na przedni zaczep.

Macie jakies pomysly?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Być może podstawa muszki wysunęła się do przodu razem z lufą (podstawa muszki jest mocowana do lufy, a lufa przez kołek i imbus do korpusu).

Rozwiązanie - wyjąć muszkę, pod nią na podstawie od góry jest mały imbus, odkręcić go, wsunąć lufę głębiej w korpus i przykręcić.

W moim rk kołek trzymający lufę był tak luźny, że przy powyższej czynności nie musiałem go wybijać.

 

Nadal, zależnie od egzemplarza czy jego zużycia jest ryzyko, że się znowu po czasie wysunie.

W tedy trwalszym rozwiązaniem będzie w ogóle wyjąć lufe i zrobić małe nacięcie (brzeszczot, pilnik) w miejscu, w którym śrubka imbusowa powinna trzymać lufę.

Link to post
Share on other sites

Musisz po prostu podstwę szczerbinki na nowo zakołkować, bliżej body. Przesynąć je bliżej i nawiercić i wbić kołek na nowo w nowe miejsce. Tak żeby się zamykała pokrywa. Najskuteczniejszy sposób. W rk-10 tak miałem.

 

tak jak napisał kolega powyżej albo jak nie chce ci się w to bawić to weź pokrywę komory , kombinerki i lekko odegnij pokrywę (przy zatrzasku ) ltrochę się wydłuży i będzie pasowała.

 

Pozdrawiam

Edited by Kompas_BP
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...