Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pozwolenia na strzelanke.


Recommended Posts

Witam.

Chciałem zapytać jak ma wyglądać organizacja strzelanki na 50 + osób. Chodzi mi o to czy potrzeba jakiś pozwoleń policji/straży pożarnej itp. Sama organizacja wiem jak ma wyglądać. Nie chce żeby przy strzelanie na ponad 50 osób przyjechała jakaś jednostka i zakończyła zabawę...

Link to post
Share on other sites

Piro teoretycznie poza sylwestrem nie można używać. Chodzi o hukowe.

Imprezę Zgłos wcześniej na komendę miejską do dyspozytorni że coś takiego będzie się dziąło, jakby otrzymali jakieś zgłoszenie to będą już poinformowani za wczasu. Dobrze żyć ze smutnymi Panami też trzeba.

 

Wtedy przyjadą, zapytają co i jak, postrzelają z replik, pocieszą się jak dzieci i jadą dalej. Zawsze tak było :P

Edited by The-Naturat
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, ale jeśli jako organizator pozwolę na używanie granatów rozpryskowych czy dymnych to jak to ugryźć jakby ktoś powiadomił jakąkolwiek służbę, że w tym a tym miejscu słychać wybuchy czy widac dym? Strzelanka będzie organizowana w dużym budynku, więc głośność wybuchów i ilość dymu będzie mała jaka wydostanie sie na zewnątrz.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej pisemnie powiadom służby - policje, straż miejską (jeśli jest) i straż pożarną - że tu i tu, dnia tego i tego w godzinach tych i tych (dodaj sobie mały zapas, bo może się przeciągnie, możesz też spróbować ugadać się, że o rozpoczęciu i zakończeniu powiadomisz telefonicznie) za zezwoleniem właściciela terenu będziesz organizował grę terenową. Dodaj, że wykorzystasz takie, a takie środki i, że z tego powodu na zewnątrz może być widoczny dym. Załatw sobie też pancerny telefon (chodzi o to by Ci go kulka nie rozwaliła), który będziesz miał przy dupie cały czas. Poproś we wspomnianym piśmie żeby po otrzymaniu zgłoszenia dzwonili do Ciebie w celu potwierdzenia czy dym z budynku jest wynikiem gry czy rzeczywistego pożaru. Czy to zadziała? Nie wiem, ale lepiej spróbować niż potem nagle usłyszeć syreny wozów strażackich i tłumaczyć się chłopakom z PSP/OSP, że "my się tylko bawimy".

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...