Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "Festung Posen 1945" 25 lutego 2017 Battle Arena


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahmed, jak ręczysz to OK :-) ilość postów cremica nakazała mi czujność czy aby ktoś 'nowy' z nowymi/ popularnymi przekonaniami czasem tutaj nie trafił...

Pamiętam jak kilka lat temu do Yuranda zgłosił się gość, który wraz z kolegami ubierał się w czarne, Niemieckie płaszcze... chciał się z nami spotkać i postrzelać i zacieśnić współpracę :maniak_luzik:

Edited by Matt Baker
Link to post
Share on other sites

Zawsze bezpieczniej przywitać pozdrowieniem "Hlaj Litra" :icon_lol:

Swoją drogą to faktycznie przewaga Niemców jest przytłaczająca ale wierzę, że dla Marka nie będzie to problemem i odpowiednio dostosuje mechanikę gry do liczebności graczy. Podobnie było na ostatniej "Moskwie" i powiem, że Rosjanie zadawali nam spore straty :icon_exclaim:

Edited by wania56
Link to post
Share on other sites

Zawsze bezpieczniej przywitać pozdrowieniem "Hlaj Litra" :icon_lol:

Swoją drogą to faktycznie przewaga Niemców jest przytłaczająca ale wierzę, że dla Marka nie będzie to problemem i odpowiednio dostosuje mechanikę gry do liczebności graczy. Podobnie było na ostatniej "Moskwie" i powiem, że Rosjanie zadawali nam spore straty :icon_exclaim:

 

Cóż... Jeśli w dniu imprezy nadal Niemców będzie sporo więcej niż Rosjan, to Sowieci na pewno będą mieli wsparcie scenariusza, ale oczywiście powodzenie będzie zależeć od nich :icon_wink: Na początku na Moskwie, jak Niemców było 2x więcej i ruscy mieli w większości 4-takty to wątpiłem w sens dalszej gry, ale jak już udało im się zgrać to brawurowo bronili Matuszki Rosji :icon_smile:

 

Ale mam nadzieję, że jednak dojdzie jeszcze sporo sowietów, może niektórzy Niemcy będą chcieli "zmienić stronę" (na co oczywiście nie jest za późno :icon_biggrin: )? W końcu AC oblega Poznań i są coraz bliżej Berlina. Raczej nie ciężko przewidzieć przyszłość. Sam z paroma osobami z mojej grupy wystylizowaliśmy się na RKKA rok temu. Koszt pałatki czy furażerki nie jest duży, a stanięcie po tej drugiej stronie było bardzo ciekawe :icon_smile: Zawsze można też coś pożyczyć, a część wyposażenia wziąć niemieckie trofiejne

 

No cóż

Jednak szanse ze as odwiedzę choćby z aparatem spadły do zera

Zdrowie ważniejsze a w Piekarach nawet spacerując można sobie kuku zrobić

Przed zaplanowanym zabiegiem zawieszam jakąkolwiek aktywność mogącą nadwyrężyć kolano :(

 

Zdrowie ważniejsze, a to przecież nie ostatnia impreza ASH w Polsce :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś pomoże w ubraniu mojego syna po stronie Armii Czerwonej, to chętnie wspomoże swoją osobą. Wzrost 190 raczej nie szczupły. Buty ma, replikę także. Ze swojej strony mogę dać mu polską pałatkę. Pod nią jednak miałby mundur Us Airborne. Jeśli komuś miałoby to przeszkadzać to poproszę o mundur i coś na głowę byle nie furażerkę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś pomoże w ubraniu mojego syna po stronie Armii Czerwonej, to chętnie wspomoże swoją osobą. Wzrost 190 raczej nie szczupły. Buty ma, replikę także. Ze swojej strony mogę dać mu polską pałatkę. Pod nią jednak miałby mundur Us Airborne. Jeśli komuś miałoby to przeszkadzać to poproszę o mundur i coś na głowę byle nie furażerkę.

 

Sam szukam czegoś do stylizacji na Czerwonoarmistę bo szeregi niemieckie są dość przesycone. Na głowę najlepiej jakąś uszankę z przypinką radziecką, są na Allegro nawet za 10zł. Pod pałatkę to już coś ciepłego "zakrytego" choćby i swetrem żeby nie raziło.

Zawsze będzie to lepsze niż mundur amerykański :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Matt,

Mam polski hełm. Nakleję jakąś gwiazdę i nada się. Wezmę też owijacze, żeby zakryć jump bootsy. Bluza spadochroniarska jest dość charakterystyczna. Przydałoby się coś zamiast niej. Jakaś kufajka..?

 

OK Cortes, tak się umówmy. Co pod pałatkę, to już moja głowa. Młody Corcoranów nie ma ale będzie w czarnych polskich desantach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...